NY Islanders – Dallas 3:0 (kon.) | Columbus – Ottawa 0:2 (kon.) | Toronto – NY Rangers 2:5 (kon.)
Minnesota – Arizona 4:3 (kon.) | St. Louis – Washington 3:7 (kon.) | Calgary – Nashville 3:4 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | San Jose – Tampa 2:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
New York Rangers
Pátek 20.01.2017, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

59:24
    Ještě jednou se bude vylučovat. Vzájemně jsou potrestání Adam Clendening (NYR) a Matt Martin (TOR) shodně na 2 minuty za sekání. Vzhledem k tomu, kolik zbývá času do konce utkání, oba míří rovnou do šaten.

53:52
    Oscar Lindberg (NYR) je vyloučen za podražení a domácí mají skvělou příležitost vyrovnat.

44:12
    Matt Hunwick (TOR) odpálil puk přes plexisklo a dostává tak 2 minutový trest.

34:12
    Grabner využil katastrofální rozehrávky domácích a mohl jít sám na bránu, byl ale faulován. Frank Corrado (TOR) je vyloučen za sekání.

31:21
    Frank Corrado (TOR) je potrestán za hákování, Rangers mohou své vedení ještě navýšit v početní výhodě.

16:28
    Přesilovou hru si zahraje Toronto. Chris Kreider (NYR) je zbytečně potrestán za držení protihráče v útočném pásmu.

04:22
    Connor Carrick (TOR) oslabí své mužstvo kvůli sekání.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 11. Bozak (Marner, J. van Riemsdyk), 37. Hyman – 7. Skjei (Zuccarello, Kreider), 15. Bučněvič (Rick Nash, Skjei), 30. J. T. Miller (K. Hayes, Clendening), 55. Grabner (K. Hayes, Holden), 58. Grabner

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – N. Zajcev, Gardiner, R. Polák, Hunwick (A), C. Carrick, Corrado – Marner, Bozak (A), J. van Riemsdyk – W. Nylander, Kadri, Komarov (A) – Co. Brown, Matthews, Hyman – Sošnikov, F. Gauthier, M. Martin.
    New York Rangers: Lundqvist (Hellberg) – Girardi (A), McDonagh (C), Klein, Holden, Clendening, Skjei – Zuccarello, Stepan, Kreider – Rick Nash (A), Zibanejad, Bučněvič – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Pirri, Lindberg, Vesey.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Francois StLaurent – Scott Driscoll, Brad Kovachik

Diváci: 19 088