Třebíč – Kadaň 3:4 (po pr.) | Jihlava – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 0:2 (kon.)
Litoměřice – Most 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Kladno – Přerov 1:3 (kon.)
Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 08.02.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 50. kolo

55:20
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jiránek za brankou velkou bojovností získal puk. Ten šel sice na okamžik na hostující hokejky, ovšem Diviš jej získal zpět. Jihlavský útočník doslova nalil kotouč před Šimbocha na JOSEFA SKOŘEPU, který jej sice netrefil ideálně, ale takovým "fotbalovým" padáčkem posílá svůj tým do vedení. Asistence: Richard Diviš.

47:14
    Nyní už Jihlava srovnává stav a to po pohledné akci. Jiránek přihrál na pravou stranu útočného pásma Semanovi, který našel křížem před brankou zcela volného ALEŠE JERGLA, jenž zvedl puk do horní části branky a nedal Šimbochovi pražádnou šanci. Asistence: Filip Seman, Tomáš Jiránek.

20:52
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Slezané jdou v první minutě druhé třetiny do vedení. Klimšovu střelu vyrazil Škarek před sebe. Hned vzápětí dokázal jihlavský gólman ještě vyrazit pokus dojíždějícího Růžičky, ovšem poté už měl ANTONÍN PECHANEC jednoduchou úlohu, když zblízka dorazil puk do volné klece. Asistence: Marek Růžička, David Klimša.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 48. Jergl (F. Seman, Jiránek), 56. Skořepa (Diviš) – 21. Pechanec (Marek Růžička, Klimša)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Váňa, Říha, Dundáček, Půža, Danišovský, Bilčík, Vála – Jergl, F. Seman (A), Jiránek – Diviš, Skořepa, Anděl – Zeman, Hubáček, Čachotský (C) – Protasenja, Čermák.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (L. Daneček) – Adámek, Kania, Jank, Štebih (A), Michal Roman, Piegl, D. Stránský – Marek Růžička, Pechanec, Klimša (C) – O. Kovařčík, Cienciala (A), M. Kovařčík – Christov, Jaroš, Lacka – Franek, Samiec, Flok.

Rozhodčí: Kopeček – Polák, Zídek