Pardubice – Mladá Boleslav | 3:6 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 2:1 (po pr.) | | | Litvínov – K. Vary | 3:2 (po pr.) |
Liberec – Mountfield HK | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Vítkovice | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Kometa Brno | 4:0 (kon.) |
Olomouc – Chomutov | 1:0 (kon.) |
New Jersey – NY Islanders | 3:2 (kon.) | | | Chicago – Edmonton | 1:3 (kon.) | | | Toronto – Ottawa | 3:6 (kon.) |
Dallas – Tampa | 4:3 (po pr.) | | | Minnesota – Nashville | 5:2 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 1:4 (kon.) |
Los Angeles – Florida | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Calgary | 2:1 (po pr.) | | | NY Rangers – Washington | 2:1 (kon.) |
Pittsburgh – Detroit | 2:5 (kon.) | | | Ottawa – Winnipeg | 2:3 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Třinec | 1:2 (kon.) |
HC Litvínov – Letňany | 6:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 10:2 (kon.) |
Ústí n/L – K. Vary | 4:5 (po pr.) | | | Kobra – Chomutov | 0:3 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 0:2 (kon.) |
Vítkovice – Jihlava | 1:5 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 3:4 (po pr.) | | | PZ Kladno – Kladno | 3:5 (kon.) |
Č. Budějovice – HC Plzeň | 5:4 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 1:3 (kon.) |
Nitra – Lipt. Mikuláš | 5:1 (kon.) | | | Poprad – Martin | 4:2 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 1:2 (kon.) |
Žilina – Nové Zámky | 4:3 (po pr.) | | | Zvolen – Trenčín | 3:2 (kon.) |
Žďár n/S – Karlovy Vary B | 6:1 (kon.) |
Velká Bíteš – Rosice | 4:1 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín B | 0:0 (*17:00) | | | Studénka – Wolves Č. Těšín | 11:3 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 10:5 (kon.) | | | Kobra Praha B – Letňany | 2:9 (kon.) | | | HC Děčín B – Č. Lípa | 4:3 (kon.) |
Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 4:3 (kon.) | | | HC Turnov – Frýdlant | 6:4 (po pr.) | | | Lev Benešov – Rakovník | 3:2 (kon.) |
Slaný – Žabonosy | 5:1 (kon.) | | | Č. Krumlov – Hluboká n.V. | 7:8 (0:1 po s.n.) | | | HC Vimperk – Tábor B | 6:1 (kon.) |
Tachov – Kaznějov | 3:5 (kon.) | | | Hronov – Dvůr Králové n. L. | 1:11 (kon.) | | | Opočno – Nová Paka | 4:3 (1:0 po s.n.) |
N. Město n. M. – HC Jičín | 4:3 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 3:8 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 6:4 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – Uh.Ostroh | 3:6 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 4:4 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 0:5 (kont.) |
Litoměřice – Litvínov B | 6:3 (kon.) |
Topoľčany – Skalica | 6:3 (kon.) |
SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 5:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 1:4 (kon.) |
Znojmo – KHM Budapešť | 9:3 (kon.) |
Louny – HC Lovosice | 5:4 (kon.) |
Havířov – Frýdek-M. jun. | 7:5 (kon.) |
po prodl.
HC VERVA Litvínov
3:2
(0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
36:52
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Harant – 2 min., krosček.
|
|
33:52
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Václav Skuhravý – 2 min., vysoká hůl).
|
|
33:24
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Dávid Gríger – 2 min., hákování).
|
|
32:51
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Robin Hanzl – 2 min., hákování).
|
|
25:34
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jaroslav Janus – 2 min., hrubost).
|
|
20:11
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Rostislav Martynek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
18:21
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Dujsík – 2 min., sekání).
|
|
13:56
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Kristian Reichel – 2 min., podražení).
|
|
09:57
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Zbyněk Sklenička – 2 min., podražení).
|
|
07:28
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Dujsík – 2 min., hrubost).
|
|
07:28
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Kristian Reichel – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
33. J. Černý (F. Pavlík, V. Hübl), 36. V. Hübl (Sörvik, R. Hanzl), 61. F. Pavlík (J. Černý, R. Hanzl) – 12. Flek (T. Rachůnek, Gríger), 50. Mikulík (Gríger, T. Rachůnek)
Rozhodčí: Pešina, Bejček – Ondráček, Komárek
Diváci: 5085
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Janus (Petrásek) – F. Pavlík, Gula, Kubát, Sörvik, Z. Sklenička, K. Pilař, Kokeš – Lukeš, V. Hübl (A), Martynek – J. Černý, R. Hanzl (A), M. Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, M. Hořava – Jurčík, K. Reichel, Válek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Tadeáš Dvořák) – Tomáš Dvořák, Dujsík, Harant, Baránek, M. Rohan, Benák, Baldajev – T. Rachůnek, Gríger, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Davídek, Tuominen, V. Tomeček – O. Beránek, Kindl, Flek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Tadeáš Dvořák) – Tomáš Dvořák, Dujsík, Harant, Baránek, M. Rohan, Benák, Baldajev – T. Rachůnek, Gríger, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Davídek, Tuominen, V. Tomeček – O. Beránek, Kindl, Flek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pešina, Bejček – Ondráček, Komárek
Diváci: 5085
Lukáš Holán