Vsetín – Kopřivnice 8:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 3:8 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 3:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 1:3 (kon.) | Tábor – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Bílina – Trutnov 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 1:3 (kon.) | Kobra – Klášterec nO 5:4 (kon.) | Šumperk – Opava 4:1 (kon.)
Technika Brno – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 3:2 (3:1 po s.n.)
BK Havlíčkův Brod
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
IHC Králové Písek
Středa 22.02.2017, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 36. kolo

Víc se toho v Kotlině už nestane, já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek týdne. U dalších onlajnů se s vámi těším na počtenou. (20:14:40)

Ačkoliv se 90 % času třetí třetiny odehrálo v pásmu Písku, domácím se skórovat nepodařilo. Spousta střel domácích byla zablokována, další lapil pozorný Hauser. V závěru už jen trápení Havlíčkova Brodu podtrhl potvrzujícím gólem David Pavlíček.

59:47
    Utkání se dohrává pásmu Jihočechů, havlíčkobrodští hokejisté už ale vědí, že s výsledkem zápasu nic provést nestihnou.

59:25
    Písek právě vstřelil branku!
    Všechno je ale jinak, hosté třetí brankou potvrzují své vítězství a z Kotliny si povezou plný bodový zisk. Šimon Červinský nabil DAVIDU PAVLÍČKOVI, jehož rána z pravé strany zapadla až za gólmanova záda! Asistence: Šimon Červinský.

59:18
    Filip Beneš se vrací na led, domácí jsou kompletní a mají posledních několik sekund na vyrovnání.

59:04
    Písečtí hokejisté vyrazili do rychlé akce 2 na 1, na pravém křídle pelášil s kotoučem Jakub Šuhaj a nakonec i vystřelil, jeho ránu Novák zlikvidoval.

58:51
    Havlíčkův Brod úspěšně odráží útoky hostů a sám se dere do útoku, nedaří se mu ale najít recept na pozorného Martina Hausera.

57:58
    Domácí bojovali kotouč a vyrazili dopředu. Po Davidu Kozlíkovi se ujal kotouče Luboš Voříšek a z vrcholku levého kruhu vystřelil. Ale znovu – jeho rána byla zablokována a skončila v rohu kluziště.

57:37
    Jihočeši vyhráli na vhazování a dostali se ke střele z levého kruhu, Čeněk Novák si tento pokus ale pohlídal.

57:18
    Havlíčkův Brod už to bude mít těžké. Filip Beneš (HBR) je vyloučen za napadení a domácí se místo myšlenek na vyrovnání musí bránit ve čtyřech.

56:29
    Luboš Voříšek měl trochu prostoru na levé straně, na vrcholku levého kruhu si připravil kotouč na forhend, jeho střela byla ale opět zblokovaná a Martin Hauser zasahovat nemusel.

55:30
    Miroslav Třetina se zbavil napadajícího hráče zadovkou a Filip Navrátil se dostal do útočného pásma, jeho střela z levého kruhu ale na bránu neprošla.

53:59
    Karel Strnad je zpátky na ledě, Písek stále drží těsné vedení.

53:36
    Miroslav Třetina získal útočné pásmo po pravé straně, zadovkou přenechal puk Davidu Michálkovi, jeho střelu ale Martin Hauser vytěsnil vyrážečkou.

53:16
    Bruslaři svírali svého soupeře, jejich tlak ale zastavil zákrok Martina Hausera. Z následného buly se hosté osvobodili.

51:59
    Domácí mají ideální příležitost k vyrovnání, Karel Strnad (PIS) je vyloučen za vražení na hrazení a na 2 minuty své mužstvo oslabí.

51:02
    Hosté se poprvé dostali do pořádné útočné akce a hned z toho mohl být gól! V přečíslení 2 na 1 přihrál Tomáš Klas Václavu Paškovi, jehož střela zápěstím z vrcholku pravého kruhu se odrazila od břevna!

49:22
    Havlíčkův Brod stále svírá svého soupeře, k odraženému puku mezi kruhy se teď dostal Jakub Lacina, jeho rána byla ale znovu zablokována a skončila v ochranné síti.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 30. Navrátil (Kuchta) – 25. Procházka (Šuhaj), 32. Pašek (Jiřinec), 60. Pavlíček (Červinský)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – M. Kříž, Kulhánek, Duben, Lacina, Bušek, M. Semrád – Přidal, Třetina "C", Michálek – Kuchta, Voříšek, Kozlík – Chlubna, Ludvík, Beneš – Křížek, Navrátil
    IHC Králové Písek: Hauser (R. Kříž) – Procházka "C", Hřebíček "A", Červinský, Pavlíček, Suda, Dvořák, Kozák – Pašek, Koupal, Klas, Šuhaj, Drda, Homolka, Jiřinec, Rod, Strnad

Rozhodčí: Filip Vrba – Martin Musil, Roma Komínek