Carolina – NY Rangers 4:3 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Colorado – New Jersey 3:2 (kon.) | Calgary – Montreal 5:0 (kon.)
Arizona – Ottawa 2:3 (po pr.) | Vancouver – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Nashville 3:2 (po pr.)
San Jose – Washington 4:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
Ottawa Senators
Pátek 10.03.2017, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Gila River Areně v Glendale sledovalo 10 611 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (05:48:20)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Radim Vrbata 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:40

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Erik Karlsson (OTT) 2+1
    2. Mike Condon (OTT) 39 zák, 2 góly, 95.1%
    3. Lawson Crouse (ARI) 1+0

Dnešní utkání je tedy u konce a dva body si připisuje Ottawa. Domácí sice vedli 1:0 i 2:1, ale nakonec se zápas dostal do prodloužení. V tom na svou branku z 53. minuty navázal Erik Karlsson, jenž tedy zažil tříbodový večer. Arizona ale předvedla výborný výkon, za který získává aspoň jeden bod.

Střely na bránu

Arizona Coyotes – 41 (13/15/13/0)
    Ottawa Senators – 31 (9/12/9/1)

60:39 Erik KARLSSON - 2:3

60:39
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Tak to bylo poměrně krátké prodloužení. Arizona naprosto propadla v útočném pásmu, kde zadovku spoluhráče nezachytil Ekman-Larsson. Ottawa šla ve dvou na brankáře, ERIK KARLSSON to vzal na sebe a přesnou střelou Smithovi nedal sebemenší šanci. Bez asistence.

60:01

Ve třetí třetině jsme byli svědky jediné branky, díky které si hosté zajistili prodloužení. V 53. minutě se po zmatcích před domácím brankáře prosadil Erik Karlsson, jenž si tak upevnil vedení na čele kanadského bodování Ottawy. Rozhodne se tedy v již zmíněné prodloužení či v samostatných nájezdech.

Arizona Coyotes – 41 (13/15/13)
    Ottawa Senators – 30 (9/12/9)

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Erik Karlsson puk drží za svým brankářem a už rozhodně nehodlá útočit.

59:32
    Tvrdou ránu od modré čáry teď ještě musel likvidovat Mike Smith. Uvidíme, zda si některý z týmů připraví ještě jednu šanci.

59:03
    Pomalu se rodilo přečíslení Ottawy, ale klíčová přihrávka podél mantinelu byla zastavena jedním z domácích hokejistů.

58:33
    Arizoně se vůbec nepovedla rozehrávka. Přesto ale zůstává u kotouč, neboť hosté nedokázali zakombinovat.

57:53
    Tentokrát se do útoku tlačili domácí. Domiho přihrávka se zjevila před dojíždějícím Vrbatou, jenže zakončení z velké blízkosti už prakticky nemělo šanci na úspěch. Condon byl u tyče pevně přikován.

57:11
    Cody Ceci se po otočce zjevil ve střelecké příležitosti, ale slabým zakončením Smithe příliš neprověřil.

56:33
    Dva Senátoři bojovali o puk v rohu útočného pásma, avšak defenzíva Arizony si poradila. Následná rozehrávka ale nebyla ideální.

55:46
    Hosté puk pouze posouvají do středního pásma a odjíždějí střídat. Také Arizona ale mění pětici a kvůli tomu nemůže být podniknut rychlý výpad.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 32. Perlini (Rieder, Martinook), 38. Crouse (Jooris) – 33. Pageau (Claesson, E. Karlsson), 53. E. Karlsson (Pageau), 61. E. Karlsson

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Ekman-Larsson (A), Schenn, Goligoski, C. Murphy, Chychrun, DeAngelo – Domi, Dvorak, Vrbata (A) – Perlini, Martinook, Rieder – Crouse, Jooris, Doan (C) – J. McGinn, Holland, Duclair.
    Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Methot, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Claesson, Ch. Wideman – Burrows, Brassard, Mark Stone – Hoffman, Pageau, Pyatt – Dzingel, Z. Smith, DiDomenico – Stålberg, Kelly (A), Wingels.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Ian Walsh – Darren Gibbs, Ryan Gibbons

Diváci: 10 611