Olomouc B – Petřkovice 3:0 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Slovácko B 0:0 (kon.)
Mohelnice – Zlín B 1:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 0:2 (kon.) | Blansko – Kroměříž 1:2 (kon.)
Líšeň – HFK Olomouc 2:1 (kon.)
FC Hlučín
0:2 (0:2)
SK Uničov
Sobota 01.04.2017, 15:30 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl vedoucímu týmu tabulky SK Uničov 0:2. V prvním poločase se trefil Komenda, tři minuty před přestávkou navýšil vedení proměněnou penaltou Juřátek. Uničov tak zvítězil a připisuje si důležité tři body. Tabulku tak vedou o devět bodů. (17:43:29)

90+2

90+2
    Domácí si ještě vyzkouší rohový kop.

90+1
    Dostál v obrovské šanci branku přestřeluje a stav se tak nemění.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

89
    Hosté utkání dohrávají, Hlučín dnes se svým výkonem spokojený být nemůže.

89
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Juřátek, přichází Koutek.

87
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasiljev Roman, přichází Dostál.

86
    Hlučín ani nyní nenašel recept na obranu soupeře.

85
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Nuc, přichází Purzitidis.

85
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Hudeczek, přichází Krejčí.

83
    Štefek centroval pouze do rukavic brankáře.

81
    Hosté si s centrem na přední tyč poradili.

80
    Uvízl měl velké problémy, nakonec míč končí v zamezí a domácí mají k dispozici roh.

79
    Standardní situace pro domácí z pravé strany.

78
    Virec u míče a rychle rozehrává.

77
    Rohový kop pro hosty.

75
    Domácí mají patnáct minut na zdramatizování zápasu, zatím tomu ale nic nenasvědčuje.