Olomouc B – Petřkovice 3:0 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Slovácko B 0:0 (kon.)
Mohelnice – Zlín B 1:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 0:2 (kon.) | Blansko – Kroměříž 1:2 (kon.)
Líšeň – HFK Olomouc 2:1 (kon.)
FC Hlučín
0:2 (0:2)
SK Uničov
Sobota 01.04.2017, 15:30 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl vedoucímu týmu tabulky SK Uničov 0:2. V prvním poločase se trefil Komenda, tři minuty před přestávkou navýšil vedení proměněnou penaltou Juřátek. Uničov tak zvítězil a připisuje si důležité tři body. Tabulku tak vedou o devět bodů. (17:43:29)

90+2

90+2
    Domácí si ještě vyzkouší rohový kop.

90+1
    Dostál v obrovské šanci branku přestřeluje a stav se tak nemění.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

89
    Hosté utkání dohrávají, Hlučín dnes se svým výkonem spokojený být nemůže.

89
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Juřátek, přichází Koutek.

87
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasiljev Roman, přichází Dostál.

86
    Hlučín ani nyní nenašel recept na obranu soupeře.

85
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Nuc, přichází Purzitidis.

85
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Hudeczek, přichází Krejčí.

83
    Štefek centroval pouze do rukavic brankáře.

81
    Hosté si s centrem na přední tyč poradili.

80
    Uvízl měl velké problémy, nakonec míč končí v zamezí a domácí mají k dispozici roh.

79
    Standardní situace pro domácí z pravé strany.

78
    Virec u míče a rychle rozehrává.

77
    Rohový kop pro hosty.

75
    Domácí mají patnáct minut na zdramatizování zápasu, zatím tomu ale nic nenasvědčuje.

73
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jančík, přichází Mac.

72
    Hosté jsou velmi jistí a zatím nemají žádný problém v obranné činnosti. Hlučín i přes snahu neví, kudy se dostat k brance soupeře.

70
    Roman Vasiljev nedovoleně zastavil protihráče a vidí žlutou kartu.

68
    Virec si došel pro míč a rychle rozehrává.

68
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Galvas.

67
    A rohový kop si vyzkouší i hostující tým.

66
    Uničov neměl s bráněním žádný problém.

65
    Rohový kop pro domácí.

62
    Komenda si naběhl na centr, hlavou ale branku těsně minul.

60
    Hlučín si dnes opravdu neví rady a Uvízl je bez práce.

58
    Tomáš Vasiljev dostal míč do branky, míč už byl ale za čárou a je z toho tak pouze odkop od branky.

57
    Uničov si vyzkouší rohový kop.

56
    Žlutou kartu dostává Dostál (FC Hlučín).

54
    Míč se drží kolem středového kruhu, Uničov nikam nespěchá.

52
    Štefek to zkusil z velké dálky, hostující brankář zasahovat nemusel.

51
    Domácí si neví rady a Uničov zatím v obraně velmi jistý.

49
    Rohový kop hosté zahráli na přední tyč, obránci byli v pozoru.

49
    Binar to nyní zkusil z velké dálky, branku ale vysoko přestřelil.

48
    Na druhé straně musel být v pozoru Virec, střela Tomáše Vasiljeva ale mířila doprostřed branky.

47
    Do první šance se dostal Hudeczek, nenacentroval ale přesně.

46

Skončil první poločas, ve kterém domácí FC Hlučín prohrává nad SK Uničov 0:2. Do vedení poslal hosty Komenda, následně se trefil z penalty Juřátek. Sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém zatím mají větší štěstí hosté.

45

44
    Domácí se snaží o vytvoření šance, hosté ale zatím dobře připraveni.

43
    Domácí měli k dispozici rohový kop, Heiník ale hlavičkoval nad bránu.

42
    Uničov právě vstřelil branku!
    Hosté vedou o dvě branky! RADOSLAV JUŘÁTEK se postavil k míči a trefil se přesně. Virec senna míč natahoval marně. – 0:2.

41
    Byla nařízena penalta pro hosty! Štefek ve vápně fauloval a hosté mohou navýšit vedení.

39
    Kraut se dostal do dobré šance, Rajnoha své zaváhání ale napravil.

38
    Virec kontroval centrovaný míč a rozehrává od své branky.

36
    Dostál měl dobrou příležitost k vytvoření útoku, míč mu ale utekl.

34
    Nuc poslal dobrý míč za obranu, zákrok Virce byl ale na víc, neboť je signalizován ofsajd.

32
    Hlučín opět na polovině soupeře, hosté zatím pozorní.

30
    Domácí brzdí nepřesnosti v rozehrávce, hosté se tak k míči dostanou lehce.

28
    Jančík poslal míč z pravé strany, Kraut ale hlavičkoval pouze do břevna!

26
    Domácí mohou zahrozit nyní, mají totiž k dispozici rohový kop.

25
    Hosté jsou pozorní a zatím nedovolují svému soupeři nic.

22
    Domácí se snaží být aktivní, drží míč na svých kopačkách a čekají na vhodnou příležitost.

21
    Další žlutou kartu vidí domácí stoper Heiník, který u středového kruhu nedovoleně zastavil soupeře v dobře se rozvíjející se šanci.

17
    Komenda se dostal za obranu, v akci ho ale zastavil zdvižený praporek.

16
    Tomáš Vasiljev fauloval domácího kapitána a za svůj prohřešek vidí od rozhodčího žlutou kartu.

14
    Hosté se dostávají do vedení! Míč v šestnáctce propadl na volného TOMÁŠE KOMENDU, který neměl problém zakončit do odkryté branky! – 0:1.

12
    Na druhé straně se dostal do šance Foltýn, jeho pokus ale těsně minul levou tyč hostující branky.

11
    Krč se hnal do rychlého protiútoku, byl ale dobře ozbrojen a o míč přišel.

10
    I domácí se úspěšně ubránili.

9
    Rohový kop si vyzkouší i hosté.

8
    Kraut to zkusil z velké dálky, Uvízl byl připraven.

7
    Hlučín vybojoval první rohový kop, když Lukáš centroval pouze do obránce.

5
    Hlučín ztratil míč na vlastní polovině, Krč se snažil překvapit brankáře lobem, ale ten si celou situaci pohlídal.

4
    Foltýn tvrdě atakoval Tomáše Vasiljeva, který okamžitě padl k zemi a pořádně zařval. Hlavní rozhodčí ukazuje hned v úvodu domácímu hráči žlutou kartu a hostující hráč k překvapení všech je okamžitě zpět na nohou.

2
    Utkání začalo v poklidném tempu. Domácí kombinují na vlastní polovině.

1

-3
    Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Virec – Heiník, Žižka (K), Málek, Foltyn, Dostál, Hudeczek, Lukáš, Jančík, Štefek, Kraut
    Náhradníci: Massaniec, Krejčí, Mac, Bartoš, Galvas

SK Uničov: Uvízl – Swiech, Vejvoda (K), Rajnoha, Vasiljev T., Vasiljev R., Binar, Komenda, Nuc, Krč, Juřátek
    Náhradníci: Purzitidis, Dostál, Koutek, Nakládal

Rozhodčí: Cieslar Ondřej – Bureš Jakub, Mojžíš Jakub.

Poslední vzájemný zápas
    Oba týmy se spolu utkaly na podzim, kdy úspěšnějším týmem byl Uničov, který zvítězil velkým rozdílem.

28. 8. 2016
    SK Uničov 5:1 (2:0) FC Hlučín
    Branky: 40. a 61. Krč, 45. Jeřábek, 70. Dostál, 89. Vasiljev – 51. Szotkowski

FC Hlučín
    Hlučín se momentálně nachází na 3. místě tabulky, na kterém má při bilanci 9-4-5 celkem 31 bodů. Hlučín se na domácí půdě představil před čtrnácti dny, kdy porazil béčko Zlína 2:1. O týden později se ale týmu Milana Valachoviče nedařilo, neboť si z Mohelnice neodvezli ani bod za porážku 1:3. Své zaváhání mohou hráči Hlučína napravit v tomto utkání, a zlepšit tak svou bilanci na domácím hřišti, která momentálně je 5-3-1.

SK Uničov
    Uničov se momentálně nachází na 1. místě tabulky, na kterém má při bilanci 10-7-1 celkem 37 bodů. Na jaro stihl Uničov odehrát dva zápasy, ve kterých vybojoval plný bodový zisk. Nejprve se podařilo týmu vyhrát ve Velkém Meziříčí, následně si doma nejtěsnější možnou výhrou poradili s Blanskem. Uničov táhne Aleš Krč, který má na svém kontě 15 branek a dal o sobě vědět hlavně v prvním jarním kole, kde ve Velkém Meziříčí vstřelil všechny čtyři branky. Venkovní bilance vedoucího celku soutěže je 4-6-1.

Zajímavý zápas se odehraje v sobotu odpoledne v Hlučíně, kdy domácí FC Hlučín, přivítá na svém hřišti vedoucí tým tabulky SK Uničov. Tento zápas vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.