Olympia Radotín – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Hořovicko 3:1 (kon.) | Vltavín – Tachov 3:5 (kon.)
Domažlice – Zápy 4:1 (kon.) | Benešov – Jirny 2:4 (kon.) | Dobrovice – Chrudim 2:0 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
3:1 (2:1)
FK Hořovicko
Sobota 01.04.2017, 10:15 • Vyšehrad (UMT) • Česká fotbalová liga • 21. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (12:07:17)

Máme dobojováno. Domácí Vyšehrad se po inkasované brance rychle oklepal, když dvěma brankama do konce prvního poločasu otočil skóre zápasu. Ve druhém poločase domácí zápas kontrolovali, navíc pojišťovací branku přidal Doležal. Vyšehrad tak získal povinné tři body, naopak hosté z Hořovic budou mít i nadále minimálně třinácti bodovou ztrátu na první nesestupovou pozici.

90
    Na poslední vteřinky se ještě na hřiště podívá Tomáš Křikava, který nahradí Tomáše Březinu.
    90. Drobílkova střela do břevna

90
    Nyní Ladislav Volešák ukázal, co je jeho předností, neboť na jeho nádherný centr si naběhl Drobílek, který svojí střelu namířil pouze do břevna!

89
    Drobílek si vůběc nerozumněl s Rossmannem a výsledkem je další nepřesná nahrávka.

88
    Obrana hostů je v posledních minutách hodně otevřená, nyní se toho pokusil využít Písařka, ovšem zradila ho nepřesná přihrávka.

87
    Ve vápně se nejlépe zorientovali domácí, prudkou náhravkou se ale opět vyhnali ven z vápna soupeře.

86
    U rohového praporku držel míč jeden z domácích natolik zkušeně, že si vymodlil faul.

83
    Písařka byl v souboji s Kaufmanem příliš aktivní, což uviděla i hlavní sudí a píská utočný faul.

83
    S míčem si u vápna domácích nepotykal Dominik Hašek a akce hostů tak končí.

82
    Střídá i domácí Vyšehrad. Ze hřiště odchází střelec druhé branky Oldřich Kostorek, kterého nahrazuje Tomáš Rossmann.

81
    Hořovicko potřetí střídá. Ze hřiště odchází Miroslav Hendrych, kterého nahradil Karel Pusch.

80
    Nebezpečný centr hostů odvrátila na rohový kop až obrana domácích.
    78. DOLEŽAL - 3:1

78
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    David Matějka pláchnul po levé straně a ve vápně si všimnul naběhnuvšího JAKUBA DOLEŽALA, který přesnou střelou k tyči zvyšuje na 3:1.

77
    Volešáka ve vápně čistě odstavil Kaufman, mezitím hosté rychle rozehráli.

75
    Před námi je zhruba poslednich patnácht minut utkání. Přidají domácí pojišťovací branku nebo hosté vyrovnají?