Anderlecht – Oostende 3:2 (kon.) | Club Brugge – Gent 2:1 (kon.) | Waregem – Charleroi 2:2 (kon.)
Club Brugge KV
2:1 (1:0)
KAA Gent
Neděle 21.05.2017, 14:30 • Jan Breydelstadion • Belgická liga • O titul
    Bruggy vyhrávají i svůj poslední zápas a zahrají si o Ligu mistrů

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 21:16. (16:37:30)
    Gent zve své fanoušky na losování třetího předkola Evropské ligy, které se zúčastní

Druhý poločas přinesl branku na obou stranách. Druhý gól Brug dal Vanaken, který uklidnil domácí. Hosté již potřebovali dát tři branky, což se nepovedlo. Za Gent snížil pouze v 70. minutě Saief. Od té doby se hostujícím nepovedlo vytvořit si gólovou šanci. Je tedy jasné, že kvalifikaci Ligy mistrů si zahrají Bruggy. Na hostující Gent zůstala pouze Evropská liga, o kterou budou bojovat. Doufám, že jste si dnešní utkání užili. Já vám přejí pěknou neděli a pohodový vstup do následujícího pracovního týdne. Někdy příště u textových přenosů na počtenou!

90+5

90+3
    Coulibaly se dostal k hlavičce před bránou a Horváth musel předvést pohotový zákrok.

90+2
    Hosté se teď po několikrát dožadovali penalty. Nejdříve kvůli domnělé ruce, poté kvůli tvrdému ataku na Kalua.

90+2
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Vanaken (Club Brugge KV).

90+1
    Kalu se snažil dostat do šestnáctky, ale byl čistě zastaven.

90
    Ta se však nepovedla a Gent rychle spěchá k bráně soupeře.

90
    Hosté se dopustili faulu a domácí budou zahrávat standardní situaci.

89
    Bruggy se dostaly k bráně soupeře a následný centr musel hostující gólman vyboxovat pryč.

88
    Útočná akce hostů se nepovedla a bude se okopávat od brány Brug.

88
    Hosté jsou opět u balónu, ale už se jim krátí čas.

86
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vossen, přichází Immers.

85
    Žlutou kartu dostává Mitrović (KAA Gent), když nebezpečně zajel do soupeře na půlce hřiště.