Juventus – Real Madrid 1:4 (kon.)
Juventus FC
1:4 (1:1)
Real Madrid
Sobota 03.06.2017, 20:45 • National Stadium, Cardiff, Wales • Liga mistrů • Finále

89
    Taktické střídání na závěr. Toni Kroos míří z trávníku, poslední minuty odehraje Álvaro Morata.

82
    Pouze na lavičce bude závěr zápasu sledovat Isco, který své místo přepouští Marcu Asensiovi.

78
    Trenér Allegri na nic nečeká a využívá i třetí střídání. Stažen je Paulo Dybala, jenž byl v druhé půli hodně nevýrazný. Rozhýbat zkoprnělý Juventus se pokusí Mario Lemina.

77
    První změna v sestavě Realu. Karim Benzema se pakuje na lavičku a na trávník jde Gareth Bale. Domácí miláček se tedy dočká startu v letošním finále.

71
    Chytrý tah kouče Allegriho. Ze hřiště je stažen psychicky rozhozený Miralem Pjanić, opačným směrem míří Claudio Marchisio.

66
    Na hřiště přichází jasná posila do útoku Juventusu. Stažen je Andrea Barzagli, který je nahrazen Juanem Cuadradem.

Lukáš Podleśny

Branky: 27. Mandžukić (Higuaín) – 20. Ronaldo (Carvajal), 61. Casemiro, 64. Ronaldo (Modrić), 90. Asensio (Marcelo)

Karty:   12. Dybala (JUV), 66. Pjanić (JUV), 70. Sandro (JUV), 72. Cuadrado (JUV) – 31. Ramos (REA), 42. Carvajal (REA), 53. Kroos (REA), 90+1. Asensio (REA)   84. Cuadrado (JUV)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 23:18.
    Juventus FC: Buffon (C) – Barzagli (66. Cuadrado), Bonucci, Chiellini – Dani Alves, Pjanić (71. Marchisio), Dybala (78. Lemina), S. Khedira, Sandro – Higuaín, Mandžukić.
    Náhradníci: Neto – Benatia, Cuadrado, Marchisio, Lemina, Asamoah, Lichtsteiner.

Real Madrid: Navas – Carvajal, Ramos (C), Varane, Marcelo – Kroos (89. Morata), Casemiro, Modrić – Isco (82. Asensio), Benzema (77. Bale), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Bale, Kovačić, Asensio, Morata, Danilo.

Rozhodčí: Felix Brych – Mark Borsch, Stefan Lupp (vš. GER)