Šalamounovy ostrovy – Papua-Nová Guinea 3:2 (kon.)
Šalamounovy ostrovy
3:2 (2:0)
Papua-Nová Guinea
Pátek 09.06.2017, 06:00 • Lawson Tama Stadium (Honiara) • Kvalifikace MS (Oceánie) • Skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 06:00.

Krásné páteční ráno Vám přeji při sledování dnešního utkání kvalifikace Mistrovství světa. V australské části kvalifikace se proti sobě představí domácí Šalomounovy ostrovy a hostující Papua-Nová Guinea.

Šalomounovy ostrovy

V tříčlenné skupině jsou Šalomounovy ostrovy na samém chvostu tabulky. Vše ale může být jinak, rozdíl mezi prvními Tahiti a právě Šalomounovy ostrovy jsou pouhé tři body. Tahiti mají navíc dva zápasy k dobru, tudíž oba celky dnešního střetnutí odehrají poslední dva vzájemné zápasy celé skupiny.

Se stejným počtem bodů, jen s lepším skóre se na druhém místě pohybuje Papua-Nová Guinea. Hostující celek dnešního utkání v minulém zápase velmi překvapil, neboť si z horké tahitské půdy přivezl hned tři body.

Šalamounovy ostrovy: Mango – Gagame, Bule, Donga, Feni, Kaua, Kilifa, Laua, Lea´alafa, Totori (C), Waroi
    Náhradníci: Aeta, Amasia, Bakale, Hiromana, Iani, Kabini, Molea, Naka, Ofea, Poila, Raramo

Papua-Nová Guinea: Warisan – Aisa, Browne, Foster (C), Gunemba, Komolong A., Komolong F., Redenut, Sabua, Simon, Willis
    Náhradníci: Alois, Bala, Bika, David, Murray, Steven

Rozhodčí: Gillett – Cream, Shchetinin.

1

12
    Šalamounovy ostrovy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je Atken KAUA.

37
    Autorem branky je Benjamin TOTORI.

45

První poločas je za námi a my byli svědky hned dvou branek. O obě branky se postaral domácí celek Šalomounovy ostrovy, konkrétněji se do střeleckého zápisu vepsali Kaua s Totorim. Druhý poločas začne přibližně v 7:08.

46

48
    Papua-Nová Guinea právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FOSTER.

61
    Autorem branky je AISA.

65
    Střídání v týmu Šalamounovy ostrovy: ze hřiště odchází Feni, přichází Ofea.

67
    Střídání v týmu Šalamounovy ostrovy: ze hřiště odchází Totori, přichází Naka.

70
    Střídání v týmu Šalamounovy ostrovy: ze hřiště odchází Bule, přichází Bakale.

74
    Autorem branky je LEA'ALAFA.

77
    Střídání v týmu Papua-Nová Guinea: ze hřiště odchází Browne, přichází Bika.

82
    Střídání v týmu Papua-Nová Guinea: ze hřiště odchází Aisa, přichází Murray.

Je dobojováno. Šalomounovy ostrovy zvládli první ze dvou klíčových zápasů a stále jsou ve hře o postup. V dnešním zápase sice neudrželi dvoubrankový náskok z prvního poločasu, nicméně rozhodující trefu obstaral Lea´alafa a připsal domácímu celku velmi cenné tři body.

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (09:09:08)