Sereď – Nové Mesto n/V 7:0 (kon.)
ŠKF Sereď
7:0 (4:0)
Nové Mesto nad Váhom
sk Neděle 27.08.2017, 17:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 5. kolo

90
    Sereď dala gól!

A na svete je aj siedmy gól! Zo štandardnej situácie sa oň postaral MATEJ LODUHA.

88

V závere zápasu pridávajú domáci aj šiesty gól, jeho autorom je NORBERT JANKTO.

53

Dlho netrvalo a domáci pridávajú svoj piaty gól! O osude tohto zápasu je tak už dávno rozhodnuté, domáci sú však pri veľkej chuti. Nešťastný vlastný gól si strelil RAJMUND MIKUŠ.

28

Tak to už vyzerá na poriadny debakel pre hostí, v 28. minúte je stav zápasu 4:0! ADAM MORONG pridáva svoj druhý gól v tomto zápase.

21

V 21. minúte je to už 3:0 pre domácich! Autorom vlastného gólu je ROMAN HOLÍČEK.

16

V 16.minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 2:0! Autorom gólu je ADAM MORONG.

5

V 5.minúte zápasu sa domáci celok dostáva do vedenia 1:0! Autorom gólu je MARKO MILUNOVIĆ.

Miroslav Revaj

Branky: 5. Milunović, 16. Morong, 21. Holíček (vla.), 28. Morong, 53. Mikuš (vla.), 88. Jankto, 90. Loduha

Karty:   14. Ďanovský (NMV), 35. Jurica (NMV)

ŠKF Sereď: Ružinský – Mečiar (C), Bilas, Laura, Milunović, Loduha, Pankarićan, Morong, Michalík, Ventúra, Djiby Ba
    Náhradníci: Nawar – Baša, Mészáros, Vesić, Richnák, Bosý, Jankto

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka (C), Vlado, Holíček, Múdry, Jurica, Mikuš, Kosorín, Lopušan, Ďanovský, Mikeš
    Náhradníci: Beňo – Bošanský, Gríger, Fabián, Kačerek, Druxa

Rozhodčí: Filip Glova – Pavel Jánošík, Michal Sluk – Michal Perašín