KHL
Chabarovsk – Jokerit 2:4 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 2:1 (2:0 po s.n.) | Kunlun – CSKA Moskva 3:4 (po pr.)
Čerepovec – Soči 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Toljatti 3:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Admiral Vladivostok
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Slovan Bratislava
Pondělí 11.09.2017, 11:30 • Fetisov Arena • KHL

V tomto zajímavém zápase se ve druhé třetině dostal Admiral do vedení. V samotném závěru třetí třetiny se ale prosadil Slovan. Zápas poslal Cam Barker do prodloužení. V něm se nerozhodlo, a tak přišly na řadu nájezdy. V nájezdové loterii vyhrál domácí celek 2:0. (16:10:07)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem vítězné branky je MAXIM KAZAKOV.

64:21
    Marek Viedenský se nadvakrát dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.

63:35
    Pravděpodobně uvidíme nájezdy.

63:04
    Hra je přerušena. Vhazovat se bude před brankou Slovanu.

62:53
    Andrej Meszároš zkoušel vypálit, ale jeho pokus nebyl přesný.

62:14
    Nick Ebert dobře zakončoval, jeho pokus kryje Ivan Nalimov.

62:00
    Dvě minuty prodloužení jsou pryč, více ze hry mají domácí.

61:10
    Slovenský tým rozehrává na své polovině, následně nepřesně zakončil, a tak přišel o puk.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 29. Žafjarov (Makarenko, Kazakov), rozh. náj. Kazakov – 60. Barker (Co. Genoway, Kašpar)