KHL
Chabarovsk – Jokerit 2:4 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 2:1 (2:0 po s.n.) | Kunlun – CSKA Moskva 3:4 (po pr.)
Čerepovec – Soči 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Toljatti 3:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Admiral Vladivostok
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Slovan Bratislava
Pondělí 11.09.2017, 11:30 • Fetisov Arena • KHL

V tomto zajímavém zápase se ve druhé třetině dostal Admiral do vedení. V samotném závěru třetí třetiny se ale prosadil Slovan. Zápas poslal Cam Barker do prodloužení. V něm se nerozhodlo, a tak přišly na řadu nájezdy. V nájezdové loterii vyhrál domácí celek 2:0. (16:10:07)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem vítězné branky je MAXIM KAZAKOV.

64:21
    Marek Viedenský se nadvakrát dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.

63:35
    Pravděpodobně uvidíme nájezdy.

63:04
    Hra je přerušena. Vhazovat se bude před brankou Slovanu.

62:53
    Andrej Meszároš zkoušel vypálit, ale jeho pokus nebyl přesný.

62:14
    Nick Ebert dobře zakončoval, jeho pokus kryje Ivan Nalimov.

62:00
    Dvě minuty prodloužení jsou pryč, více ze hry mají domácí.

61:10
    Slovenský tým rozehrává na své polovině, následně nepřesně zakončil, a tak přišel o puk.

60:52
    Arťom Zemčonok neuspěl z dobré střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku.

60:35
    Admiral získal puk a dostal se do útočného pásma.

60:01
    Sledujeme nastavený čas, kotouč mají pod kontrolou hosté.

60:01

Za malý moment začne prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:29 Cam BARKER - 1:1

59:29
    Slovan právě vstřelil branku!
    Slovan vyrovnává! Půlminuty před koncem třetí třetiny se odražený kotouč dostal do míst, dek byl CAM BARKER Jeho zakončení nedokázal brankář udržet, a tak puk končí za čárou. Asistence: Colby Genoway, Lukáš Kašpar.

59:23
    Ivan Nalimov byl pozorný a poradil si s dalším pokusem hostů.

59:13
    Bratislava se dostala do postavení mimo hru.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:59
    Hosté hrají v šesti, Jakub Štěpánek je na střídačce.

58:54
    Ivan Nalimov kryje nepříliš důraznou střelu hostujícího týmu.

58:16
    Vladimir Tkačov má kotouč za svou brankou, nikam se nežene.

57:51
    Slovanu se nedaří vůbec nic, nemůže se probojovat do střelecké pozice.

56:55
    Takticky hrají domácí výborně, Admiral má hru pod kontrolou, Slovan se do šance nemůže dostat.

56:00
    Ivan Švarný vybojoval puk za vlastní brankou, následně o něj ale přišel.

55:43
    Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí.

55:01
    Mnoho času už slovenský tým na vyrovnání nemá.

54:20
    Slovan se vymanil z tlaku soupeře a zkoušel to kombinačně. Jenže Colby Genoway netrefil přesně.

53:37
    Jakub Štěpánek musí být pozorný, domácí jsou aktivnější. Damir Žafjarov trefil jen rameno brankáře.

52:50
    Lukáš Kašpar výborně bojuje o kotouč v útočném pásmu.

52:21
    Slovan se pokouší něco vymyslet před brankou domácího týmu, ale zatím marně.

51:05
    Kirill Voronin si vypracoval výbornou střeleckou pozici, ale jeho pokus kryje brankář.

50:17
    S vypětím všech sil se nyní druhá bratislavská formace ubránila.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Stále platí vedení Admiralu.

49:24
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, územní převahu mají ale domácí hráči.

48:50
    Bratislava odehrála jen na icing.

48:07
    Admiral se probojoval do střelecké pozice, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice. Viktor Alexandrov netrefil podle svých představ.

47:07
    Colby Genoway se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář.

46:25
    Více ze hry mají momentálně domácí hokejisté, kteří se pokouší navýšit své vedení. Slovan se ale dobře brání.

45:49
    Cam Barker se probojoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku. Nechybělo mnoho.

45:06
    Mnoho střeleckých pozic k vidění není, obrany hrají dobře a útočníci tak nemají prostor pro zakončení,

44:20
    Sledujeme klidnější pasáž hry, To ovšem neplatí po domácí střele, kterou hostující brankář zastavil maskou.

43:43
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku. Slovan se tak bez boje dostane do útočného pásma.

43:30
    Damir Žafjarov se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus celkem snadno kryje Štěpánek v brance Slovanu.

43:01
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Bratislava se pokouší s výsledkem něco udělat, zatím ale marně. Hosté mnoho šancí nemají.

41:39
    Andrej Meszároš vybojoval kotouč v obranném pásmu, následně zakončoval Vorinin, ale český brankář byl pozorný.

41:08
    Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej, domácí celek se pokouší své vedení navýšit.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou úspěšnou střelu. Po krásné přihrávce spoluhráče se do odkryté brány hostů trefil Damir Žafjarov.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:20
    Puk je za domácí brankou, Admiral se nikam nežene.

38:57
    Mnoho času už ze druhé třetiny nezbývá.

38:32
    Vladivostok se dostal do útočného pásma. Rychlou střelu z otočky kryje hostující gólman.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:46
    Samvel Mnacjan dobře vypálil, jeho pokus znovu kryje Jakub Štěpánek.

37:33
    Vadim Krasnoslobodcev unikl z trestné lavice a důraznou střelou vyzkoušel pozornost českého brankáře.

37:27

37:22
    Andrej Meszároš výborně vypálil, jeho pokus tak tak kryje Ivan Nalimov.

36:44
    Colby Genoway rozehrává od své branky, následně se hosté pokouší rychle dostat do útočného pásma. To se daří.

36:17
    Slovan hraje přesilovou hru dobře, Usadil se před brankou soupeře, jenže má problémy se střelbou.

35:27
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Krasnoslobodcev – 2 min., nedovolené bránění).

35:13
    Jakub Štěpánek přišel během souboje před brankou o hokejku, následně byl hostující hráč před bránou faulovaný.

34:30
    Hraje se rychlý hokej, více ze hry mají nyní hosté. Pavol Skalický dobře vypálil, jeho pokus tak tak vyrazil brankář nad.

34:16
    Jakub Štěpánek kryje další střelecký pokus domácího týmu. Z dobré pozice zkoušel jeho pozornost domácí Samvel Mnacjan.

33:40
    Anton Volčenkov zůstal ležet ve středu hrací plochy po souboji, domácí fanoušci se dožadují odpískání faulu, ale sudí má odlišný názor.

33:21
    Po zakázaném uvolnění se hra přesune před branku, v níž je Ivan Nalimov.

33:01
    Vladivostok má kotouč pod kontrolou, nikam se nežene, čeká na skulinky v obraně Slovanu.

32:32
    Admiral sice vede o jednu branku, ale hostující tým bojuje a snaží se co nejaktivněji hrát.

32:06
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Ve Fetisov Areně je parádní atmosféra.

31:35
    Maxim Kazakov byl zcela volný na ose hřiště, ale přihrávka se k němu nedostala. Velmi pěkná akce Slovanu, škoda nepřesné finální přihrávky,

31:25
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před branko Admiralu.

30:56
    Kirill Voronin si vybruslil do dobré střelecké pozice, jeho středu do protipohybu senzačně chytil Jakub Štěpánek. Ten následně rozehrál.

28:41
    Jakub Štěpánek výborně zastavil střelecký pokus domácího hráče. Admiral se dostal do brejku, ale neuspěl.
    28:17 Damir ŽAFJAROV - 1:0

28:17
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Dlouhou dobu se hostující celek dokázal bránit, ale na tohle už byl Slovan krátký. Makarenko viděl zcela volného spoluhráče. DAMIR ŽAFJAROV dostal přihrávku a zcela snadno a nikým neatakovaný zakončoval do odkryté branky. Asistence: Pavel Makarenko, Maxim Kazakov.

27:45
    Nikolaj Gluchov nahazoval za branku soupeře. Domácí tým hraje aktivně, má tlak v útočném pásmu. Bratislava se musí bránit.

27:15
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme zajímavý hokej. Obránci ale podávají dobrý výkon.

26:50
    Icing Slovanu.

26:24
    Ivan Nalimov má kotouč za svou brankou, kde o něj bojuje hostující celek. Bratislava se ale k zakončení nedostala.

26:08
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Zbytečně se nepřerušuje.

25:40
    Samvel Mnacjan si vybruslil do steřlecké pozice, ale jeho ránu kryje Jakub Štěpánek.

25:15
    Jan Buchtele má kotouč a uklidňuje hru. Slovan zatím hraje takticky velmi dobře.

24:46
    Damir Žafjarov a Maxim Kazakov udělali pořádný zmatek v útočném pásmu, ale k přesnější koncovce se nedostali.

23:48
    Marek Viedenský dobře bojoval o kotouč, s trochou štěstí jej získal, a tak může pokračovat hostující akce.

23:31
    Kirill Voronin hledal spoluhráče na modré čáře, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.

23:02
    Hokejisté v modrém, domácí, jsou aktivnější. Nedokázali ale proměnit ani druhou přesilovou hru.

22:57

22:40
    Maxim Kazakov se probojoval do útočného pásma, tvrdě vypálil Arťom Zemčonok, jeho pokus kryje Jakub Štěpánek.

22:11
    Jan Buchtele šetří čas, hraje v útočném pásmu. Bratislava dobře brání.

21:40
    Domácí celek hraje znovu přesilovku, ale ani tentokrát se nemůže tým probojovat do střelecké pozice. Bratislava hraje zodpovědně.

20:57
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tommi Taimi – 2 min., nedovolené bránění).

20:32
    Zápas, ve kterém čekáme na první branku, pokračuje druhou třetinou. Více ze hry mají domácí.

20:13

20:01

V první třetině jsme viděli minimum velkých šancí. Po dvaceti minutách platí bezbrankový stav, na nějakou výraznější šance stále čekáme.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42
    Colby Genoway znovu dostává hru do středního a útočného pásma.

19:27
    Slovanu se znovu osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

19:14
    Daniil Kurašov vypálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.

19:00
    Poslední minuta hry v první třetině, domácí musí od své branky.

18:43
    Slovenský celek zatím svou situaci zvládá dobře.

18:24
    V závěru třetiny mají domácí hokejisté k dispozici přesilovou hru, a tak se Slovan musí bránit.

18:13
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Marek Viedenský – 2 min., podražení).

18:04
    Kirill Voronin vypálil nepřesně.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:36
    Obrovskou šanci nyní měli domácí, ale výborně zasáhla hostující obrana v čele s brankářem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:57
    Kirill Voronin obkroužil branku, ale nedokázal poskakující kotouč přesněji zpracovat. Zajímavě vypadající akce domácích končí bez zakončení.

16:34
    Slovan má kotouč za svou brankou, hostující celek střídá.

16:20
    Pavel Machanovskij vedl rychlou domácí akci, Jakub Štěpánek musel hlídat první tyčku, na kterou Admiral vypálil.

15:50
    Cam Barker našel Švarného, jehož střelecký pokus tak tak kryje domácí brankář. Ivan Nalimov nyní své spoluhráče podržel.

15:29
    Marek Viedenský mě na hokejce vedoucí branku zápasu. Akci výborně začal Marek Hecl, jeho střelu domácí brankář vyrazil jen před seba a Marek Viedenský nedokázal přesněji zakončit.

15:08
    Robert Sabolič hlídkoval před brankou, dostal přihrávku, ale výborně připraveného brankáře nepřekonal. Následně ještě Tigran Manukjan zkoušel dorážet, ale Štěpánek byl pozorný.

14:46
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

14:04
    Bratislava se usadila v útočném pásmu, následně ale o puk přišla. Na druhé straně vypálil Vadim Krasnoslobodcev, jehož pokus kryje Štěpánek.

13:35
    Dobře zasáhl český brankář proti střele Georgije Sergejenka. Vhazovat se bude před brankou Slovanu.

13:10
    Vladimir Butuzov se probojoval do střelecké pozice, jeho střelecký pokus na vzdálenější tyč se do branky nevešel.

12:40
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

12:15
    Slovan přišel v útočném pásmu o kotouč, domácí ale nerozehráli dobře, a tak kotouč má za svou brankou Štěpánek.

11:59
    Marek Hecl dobře vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus brankář Ivan Nalimov vyrazil nad branku.

11:27
    Výborně nyní zapracovala hostující obrana, která zablokovala střelecký pokus od modré čáry.

11:23
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed, Admiral hraje aktivně, Dmitrij Sajustov vybojoval další vhazování v útočném pásmu.

10:08
    Jakub Štěpánek vyrazil kotouč jen před sebe, a pak se domácí celek dostal do dalších šancí. Obrana Slovanu si dokázala poradit.

09:33
    Jan Buchtele se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval obránce.

09:03
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme podprůměrnou hokejovou podívanou, vhazovat se bude před brankářem Slovanu.

08:15
    Vladimir Tkačov se dostal do útočného pásma, zkoušel to samostatně, ale nedokázal obkroužit branku a kotouč do ní poslat.

07:35
    Boris Sádecký se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

07:04
    Na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Sledujeme rychlý hokej, ale střel na branku mnoho není.

06:52
    Bratislava špatně rozehrála, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.

06:45
    Ivan Nalimov kryje střelecký pokus soupeře. ale Colby Genoway zakončoval zajímavě vypadající akci svého týmu.

06:20
    Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.

05:54
    Robert Sabolič vedl bleskovou akci Admiralu, ale přes obránce Bratislavy se do střelecké pozice nedostal.

05:30
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, zatím více ze hry má domácí celek.

04:20
    Arťom Zemčonok to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl ovšem hostujícím obráncem zablokovaný.

03:34
    Tommi Taimi měl co dělat, aby soupeře obral o kotouč, to se nepodařilo, a tak mohli domácí zakončoval. Výborně puk zastavil Jakub Štěpánek.

03:15
    Damir Žafjarov získal puk, akce Slovanu tak končí bez zakončení.

02:44
    Robert Sabolič vedl útočnou akci svého týmu, ale do zakončení se přes dobrou hostující obranu nedostal.

02:06
    Jakub Štěpánek kryje další střelecký pokus domácího týmu. Admiral vstoupil do zápasu aktivně.

01:54
    Ivan Švarný stihl kotouč, zakázané uvolnění se tak pískat nebude. Sledujeme rychlý úvod zápasu.

01:18
    Samvel Mnacjan vedl další akci svého týmu, brankář Jakub Štěpánek zasahovat nemusel.

00:38
    Shaone Morrisonn bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se domácí celek nedostal.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Admiral Vladivostok odehrál sedm zápasů a jen jeden vyhrál. Ostatních šest prohrál. Se třemi body je tak na posledním, čtrnáctém, místě Východní konference. V posledních dvou zápasech inkasoval Admiral celkem osm branek a vstřelil jen tři. Velké problémy s defenzivou má Vladivostok. Na brankáře Admiralu šlo v oněch dvou zápasech 73 střel, což je opravdu hodně.

HC Slovan Bratislava se momentálně nenabízí v dobré rozpoložení. Z posledních pěti zápasů slovenský tým hned třikrát prohrál. Nestačil na Jugru 2:3 po nájezdech, Omsk 1:4 a Nižněkamsk 3:4 v prodloužení. Defenzivní řady Slovanu nepracují tak, jak by trenér vyžadoval. Skóre 16:30 od začátku soupeře je toho důkazem. Slovan je na jedenáctém místě Západní konference.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Admiral Vladivostok a HC Slovan Bratislava.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 29. Žafjarov (Makarenko, Kazakov), rozh. náj. Kazakov – 60. Barker (Co. Genoway, Kašpar)