West Ham – Tottenham 2:3 (kon.) | Burnley – Huddersfield Town 0:0 (kon.) | Everton – Bournemouth 2:1 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 5:0 (kon.) | Southampton – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Stoke – Chelsea 0:4 (kon.)
Swansea – Watford 1:2 (kon.) | Leicester – Liverpool 2:3 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:1)
Manchester United
Sobota 23.09.2017, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 6. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Na přečtenou! (17:55:41)

Hráči Manchesteru United padají na zem vyčerpáním, tlak Southamptonu byl neuvěřitelný. Branku mu ale nepřinesl, a tak si ďáblové odvážejí výhru 1:0! Jediný gól vstřelil již ve dvacáté minutě Romelu Lukaku. Nutno dodat, že domácí si minimálně jeden bod za svůj dnešní výkon, zejména ve druhém poločase, jednoznačně zasloužili.

90+6

90+5
    Fellaini míč odkopl poměrně daleko, ve vápně je i brankář Forster, domácí tedy hrají na všechno riziko.

90+5
    Roh může být zahrán.

90+4
    José Mourinho vykázán na tribunu. Důvod zatím není znám.

90+4
    Roh se bude opakovat, sudí Pawson míří ke čtvrtému rozhodčímu.

90+3
    Matić byl nyní zdvojen ve vápně Manchesteru, míč tedy nechal raději doputovat do zámezí, bude z toho roh!

90+3
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Daley Blind.

90+1
    Ander Herrera velmi dobře kryl míč, následně byl faulovaný, a tak je hra přerušena. Čas pro Southampton plyne neúprosně rychle.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Jones se tvrdě srazil hlavou se Smallingem. Ošetřován je však pouze první jmenovaný.

89
    Hra je nyní přerušena, neboť po standardní situaci domácích zůstal ve vápně ležet Phil Jones.

88
    Žlutou kartu dostává Ander Herrera (Manchester United).

88
    Manchester opět pouze odkopl míč na polovinu soupeře, tahle pasivita se přestává líbit i fanouškům hostí.

87
    Do konce zápasu chybí nějakých šest, možná sedm minut. Nyní se opět ukáže, jak je čas relativní.

86
    Manchester opět odevzdal míč na polovině soupeře a vrací se zpět do defenzívy.

85
    Jones faulovaný u vápna Manchesteru. Domácí se nyní nesmírně zlobí, neboť Redmondův zákrok byl skutečně hraniční.

83
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Cédric Soares, přichází James Ward-Prowse.