Zlínsko – Vyškov 3:3 (kon.) | HFK Olomouc – Líšeň 1:7 (kon.) | Hlučín – Uh. Brod 1:2 (kon.)
Rýmařov – Mohelnice 2:1 (kon.) | Kroměříž – Hodonín 1:3 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:1 (2:0)
FK Mohelnice
Sobota 23.09.2017, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Ode mě je to již pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů na počtenou. (17:20:19)

Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují fotbalisté Rýmařova. Ti byli v první půli jednoznačně lepší a poměrně brzy si vypracovali dvoubrankový náskok a měli i další šance. Žádnou z nich však již využít nedokázali, a tak přišel druhý poločas, během něhož se museli prakticky pouze bránit a spoléhat se na rychlé protiútoky. Když v 78. minutě inkasovali a rozdíl ve skóre činil pouhý bod, museli se o výsledek strachovat až do konce. Nejtěsnější možný rozdíl však uhájili, a tak Mohelnice na první vítězství v sezóně i nadále čeká.

90+1

90+1
    Domácí střídají. Hlebu nahrazuje David Furik.

90
    Domácí fotbalisté se již soustředí na pevnou defenzívu a nikam se již nehrnou.

88
    Další obrovská šance domácího týmu, ale ani tentokrát nedokázal Rýmařov zakončit rychlý protiútok.

88
    Rýmařovští se provinili proti slušným mravům a hosté mají k dispozici volný přímý kop zhruba z poloviny hřiště.

87
    Ve snaze vybojovat míč pak navíc Šupák fauloval a vidí žlutou kartu.

86
    Domácí Šupák vyrazil do rychlého protiútoku, ale o míč byl posledním bránícím hráčem připraven.

86
    Po závaru ve vápně se domácí osvobozují odkopem do zámezí.

85
    Hosté se dostali k odraženému míči za vápnem, odkud jej poslali znovu směr brankář Rýmařova. Výsledkem je rohový kop.

84
    Velkou šanci na definitivní rozuzlení dnešního zápasu měli domácí, ale rychlý kontr zakončený přízemní střelou vyrazil do bezpečí Hora.

83
    Ty jej však po pár desítkách vteřin přešly a nyní je již domácí hráč v plné permanenci.

82
    Zničehonic padl domácí Hleba jako podťatý a signalizuje křeče.

81
    To hosté vsázejí vše již jen na jednu kartu, ale do nějakého soustavného tlaku se po vstřelené brance dostat nemohou.

80
    Domácí fotbalisté se snaží o držení míče na útočné polovině hřiště a šetření času.

79
    Domácí střídají. Vajdíka nahrazuje Kopeček.

78
    Mohelnice právě vstřelila branku! Hosté se nevzdávají a odměnou jim budiž vstřelená branka. O tu se postaral MARTIN KOTŮLEK a je více než jasné, že zbytek zápasu se nebude jen dohrávat.