Žilina B – Bardejov 2:0 (kon.) | Sereď – Lok. Košice 2:1 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (0:1)
FC Lokomotíva Košice
sk Neděle 01.10.2017, 15:30 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 10. kolo

90+1
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Milunović, prichádza Jankto.

88
    Žltú kartu dostáva Mečiar (ŠKF Sereď).

79
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Laura, prichádza Mészáros.

74
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Človečko, prichádza Serečin.

67
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Kolek, prichádza Vancák.

66
    Sereď dala gól!
    V rozpätí štyroch minút sa zápas úplne otáča! Po rohovom kope sa dostal k zakončeniu MARKO MILUNOVIĆ! Presná koncovka skončila až za chrbtom Fabiniho!

63
    Akoby som to privolal! Sereď predsa vyrovnáva v 63. minúte! Postaral sa o to RUDOLF BILAS.

58
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Baša, prichádza Bartoš.

55
    Žltú kartu dostáva Kolek (FC Lokomotíva Košice).

39
    Žltú kartu dostáva Richnák (ŠKF Sereď).

30
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Pozrite sa na to! Prvý vážnejší útok, Košičania dokonale využívajú svoju silnú ofenzívu a z brejku otvárajú skóre duelu! Autorom otváracieho gólu je RÓBERT CICMAN!