Jokerit – N.Novgorod 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 3:2 (po pr.) | Viťaz – Spartak Moskva 5:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 5:4 (1:0 po s.n.)
CSKA Moskva
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Dinamo Riga
Úterý 03.10.2017, 18:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (21:03:26)

Československá stopa v utkání

V dnešním utkání se neobjevil nikdo z českých či slovenských hokejistů.

Je konec! CSKA sice i v prodloužení působilo ospalým dojmem, jenže Valerij Ničuškin ukázal své dovednosti, vybruslil si mezi kruhy a krásnou střelou zápěstím překonal bezmocného brankáře! Dinamo Riga si přesto překvapivě odváží alespoň bod.

63:47 Valerij NIČUŠKIN - 3:2

63:47
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! CSKA nakonec dokázalo zápas dotáhnout do vítězného konce! VALERIJ NIČUŠKIN si s pukem nabruslil mezi kruhy a nádhernou střelou zápěstím rozhodl o výhře domácího celku! Asistence: Mat Robinson.

63:05
    Anssi Salmela vybojoval puk v souboji s Těleginem za vlastní brankou. Hostující posila poté vyhodila kotouč do středního pásma.

62:25
    Hosté vyhodili puk do středního pásma a raději odjeli na střídačku. CSKA musí další akci založit od vlastní branky.

61:55
    Kristaps Zile zasáhl v souboji s Žarkovem a vybojoval kotouč pro Dinamo. CSKA se trápí také v prodloužení.

61:30
    Dinamo nyní vybojovalo kotouč a rozhodlo se držet kotouč. Nikdo v bílém se nevydal do protiútoku a Brandon McMillan puk odevzdal soupeři.

60:40
    Petrov objel branku hostujícího celku, jenže důrazný obránce jej skvěle stínoval a vytlačil domácího hokejistu do středního pásma.

60:10
    Hosté v úvodu prodloužení uspěli na vhazování a sami se vydali do útoku. Indrašiš se však nechal připravit o puk.

60:01

Střely na branku: 36 – 15

Překvapení je na světě! Šedesát minut hokeje totiž nerozhodlo o vítězi dnešního utkání a suverénně poslední Dinamo Riga si z ledu CSKA Moskva odveze minimálně bod. CSKA si ve třetí třetině nevytvořilo tlak a o vítězi utkání rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Arťom Blažijevskij nahodil puk do útočného pásma. Janis Kalninš si všiml dotírajícího soupeře a raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho levačce.

59:12
    Ničuškin se po levém křídle tlačil do útočného pásma, jenže nikdo z jeho spoluhráčů si pohybem neřekl o přihrávku.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 4. Kaprizov (Ar. Sergejev), 23. Kuzmenko (Ničuškin, Kiselevič), 64. Ničuškin (M. Robinson) – 5. Lipsbergs, 11. Indrašis (Salmela, Žerděv)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Ar. Sergejev, Pašnin, Kiselevič (A), M. Robinson, Ožiganov, Naumenkov, Blažijevskij – Andronov (C), Tělegin, V. Žarkov – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Okulov, Grigorenko, Kuzmenko – Šalunov, Šumakov, Kaprizov.
    Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Stollery, K. Redlihs, Jerofejevs, Ališauskas, Zile, Wrenn, Salmela – Kristo, M. Redlihs (A), McMillan (A) – Meija (C), Bičevskis, Jevpalovs – Indrašis, Lipsbergs, Gegeris – Gillies, Skvorcovs, Pavlovs – Žerděv.