Švédsko – Lucembursko 8:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Lotyšsko 0:0 (kon.) | Bosna – Belgie 3:4 (kon.)
Gibraltar – Estonsko 0:6 (kon.) | Bělorusko – Nizozemsko 1:3 (kon.) | Bulharsko – Francie 0:1 (kon.)
Andorra – Portugalsko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Maďarsko 5:2 (kon.) | Kypr – Řecko 1:2 (kon.)
Kypr
1:2 (1:2)
Řecko
Sobota 07.10.2017, 20:45 • Neo GSP Stadium (Nikósie) • Kvalifikace MS (Evropa)

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:39:03)

Sledovali jsme zápas mezi Kyprem a Řeckem, který skončil výhrou hostů 1:2. Druhý poločas byl o ničem, takže stojí říct pár věcí o poločase prvním. Jako první se prosadil Sotiriou, jenže od 24.-26. minuty se prosadil Mitroglou a Tziolis a to Řecku stačilo na výhru. Už jim stačí pouze porazit Gibraltar a budou hrát baráž, Bosna a Kypr mají smůlu.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Andreas Samaris (Řecko).

90+2
    Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (Řecko).

90+1
    Rozhodčí Alberto Mallenco se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Mitroglu, přichází Andreas Samaris.

89
    Řecko začalo napadat a Kypr se nemůže dostat na svoji útočnou polovinu.

88
    Řecko se opět osvobozuje, jako ve Starověku.

87
    Žlutou kartu dostává Tasos Donis (Řecko).

86
    Další nepřesnosti v rozehrávce domácího národního mužstva.

85
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Renato Margaca, přichází Nestoras Mitidis.

84
    Domácí trenér bude naposled střídat.

83
    Nepřesná přihrávka Mitrougla končí u Kateralise.

82
    Na zemi opět leží hostující hráči, kteří chtějí co nejvíc natáhnout čas.

81
    Demetriouův nepřesný centr do vápna našel pouze hostující obránce.

80
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Grigoris Kastanos, přichází Giorgos Economides.

79
    Dalekonosnou střelu Kyriakoua musel Karnezis reflexivně vyrazit před sebe.

78
    Zápas úplně ztratil tempo, díky častým faulům a taktickým zdržováním ,které můžeme vidět čím dál tím víc.

Ondřej Klos

Branky: 18. Sotiriou (Kastanos) – 24. Mitroglu (Mantalos), 26. Tziolis (Fortunis)

Karty:   37. Laban (CYP) – 17. Torosidis (GRE), 87. Donis (GRE), 90+2. Manolas (GRE), 90+3. Samaris (GRE)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:7. Rohy: 0:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:16.
    Kypr: Panagi – Antoniades (61. Alexandrou), Laifis, Katelaris, Demetriou – Laban, Artymatas – Margaca (85. Mitidis), Kastanos (80. Economides), Ch. Kyriakou – Sotiriou.
    Náhradníci: Georgallides, Michael – Alexandrou, Avraam, Economides, Charalambides, Merkis, Makris, Mitidis, Nicolaou, Stylianou, Vasiliou.

Řecko: Karnezis – Tzavellas, Papastathopoulos, Manolas, Torosidis (69. P. Retsos) – Stafylidis, Tziolis, Zeca, Mantalos – Fortunis (76. Donis) – Mitroglu (90. Samaris).
    Náhradníci: Anestis, Kapino – Bakasetas, Donis, Gianniotas, Kourbelis, Maniatis, Papadopoulos, P. Retsos, Samaris, Tachtsidis, Christodulopulos.

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco (ESP)