Irsko – Izrael 4:0 (kon.) | Černá Hora – Slovinsko 1:3 (kon.) | Chorvatsko – Česko 5:1 (kon.)
Lucembursko – Francie 2:3 (kon.)
Chorvatsko
5:1 (2:0)
Česko
Pondělí 09.10.2017, 18:00 • Stadión NK Varaždín, Varaždín • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

90+2
    Právě Josip Brekalo ještě střídá. Na hřiště je poslán Petar Mamić.

89
    Poslední minuty zápasu si zahraje Ante Ćorić, který vystřídal Marina Jakoliše.

84
    Pnví střídání domácích. Odpracováno má Andrija Balić, který své místo přepouští Lukovi Ivanušecovi.

77
    Poslední střídání české reprezentace. Tomáš Wiesner zaujímá pozici Michala Sáčka.

64
    Hosté odpovídají dalším střídáním. Nevýrazného Matěje Pulkraba nahrazuje Lukáš Provod.

46
    Český tým jde do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Davida Machalíka nahrazuje Daniel Trubač.

Lukáš Podleśny

Branky: 9. Karačić, 36. Vlašić, 47. Brekalo, 63. Moro, 81. Vlašić – 70. Mihálik

Karty:   25. Benković (CRO), 51. Šunjić (CRO), 90+2. Brekalo (CRO) – 69. Král (CZE)

Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:19.
    Chorvatsko: Posavec – Karačić, Šimić, Benković, Sosa – Balić (84. Ivanušec), Šunjić (C), Moro – Vlašić, Jakoliš (89. Ćorić), Brekalo
    Náhradníci: Šemper – Ćorić, Turčin, Mamić, Katić, Ivanušec, Bosančić

Česko: Staněk – Matějů, Pokorný, Král, Knejzlík – Černý (C), Kulhánek, Sáček (77. Wiesner), Machalík (46. Trubač), Mihálik – Pulkrab (64. Provod)
    Náhradníci: Stejskal – Kratochvíl, Trubač, Wiesner, Piško, Zajíc, Provod

Rozhodčí: Mete Kalkavan – Ceyhun Sesigüzel, Esat Sancaktar (vš. TUR)