Kometa Brno – Olomouc 6:0 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 6:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 4:0 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – Liberec 3:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:2 (kon.)
HC Slavia Praha
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 20.10.2017, 18:00Extraliga staršího dorostu • Skupina B

To je z Edenu vše. Přeji hezký zbytek dne. (20:15:11)

Všechny tři body zůstávají v Edenu. Málek za svá záda nepustil jediný puk a jeho tým může slavit. Slávisté vsítili po jedné brance v každé třetině.

59:17
    Oddechový čas pro domácí.

59:17
    Po potyčce na brankovišti se bude vylučovat. Liberec v přesilovce 5 na 4.

59:01
    Tohle už je ale pro domácí střídačku hodně. Macek musí na trestnou za napadení. To se však domácím moc nezamlouvá.

58:45
    Hasil vedl rychlý brejk. Zakončení vzal na sebe. Mířil do horního rohu, přestřelil ale.

58:19
    Dorážky četné, ne však úspěšné. Liberečtí se snažili uspět jak obkroužením branky, tak důrazem na brankovišti. Vybojovali jen buly před Málkem.

57:34
    Liberec se stále nevzdává. Charvát se chtěl bekhendem natlačit do brankoviště. Brankáře sešívaných nepřekonal.

56:39
    Znovu buly před Málkem. Sešívaní vyhodili na zakázané uvolnění.

56:32
    Rozruch způsobil alespoň úsměvný pád hlavního rozhodčího. Z tribun se na jeho nepovedenou obrátku ozvala určitá kritika.

56:16

55:25
    Liberec se z pásma dostal sám. Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

54:56
    Charvát přebruslil celé hřiště a protáhl se ke střele. Skrz obránce sice Málka donutil k obtížnějšímu zákroku, ale nepřekonal ho.

54:16
    Další z vyloučeních, se kterými tábor slávistů není příliš spokojený. Macek si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

53:53
    Maťátko ihned po naskočení z trestné dostal pas. Modrou ale přejel dříve než puk letící z obranné třetiny. Ofsajd.

53:45

53:19
    Sešívaní se nikam neženou. Mají kotouč na hokejkách a jen kombinují ve vlastní třetině.

52:31
    Liberec je ale i ve vlastním oslabení hodně aktivní. Před Paříkem se vůbec nehraje.

David Soumar

Branky a nahrávky: 14. Křenek (Klapka), 34. Hradil (Brož, Všetečka), 52. Hradil (Brož, Kižlin)

HC Slavia Praha: Málek (Pánek) – Štibingr, Holý, Zderadička, Antoš, Fiala, Macek, Mareček – Brož, Kižlin, Hradil – Křenek, Všetečka, Klapka – Hasil, Petrák, Vlček – Vaniš, Havrda, Houška
    Bílí Tygři Liberec: Pařík (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Hampl, Charvát, Bienek, Nikolič, Žůrek, Had, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Hájek, Šafařovský, Šeliga

Rozhodčí: Plachý – Zháňal, Hradil