Pardubice – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Třinec – Mountfield HK | 0:3 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) |
Montreal – NY Rangers | 5:4 (kon.) | | | Florida – Detroit | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Tampa – Anaheim | 1:4 (kon.) |
Boston – Los Angeles | 1:2 (po pr.) | | | New Jersey – Arizona | 4:3 (kon.) | | | Toronto – Philadelphia | 2:4 (kon.) |
Nashville – NY Islanders | 2:6 (kon.) | | | Minnesota – Pittsburgh | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – Columbus | 4:1 (kon.) |
Colorado – Chicago | 6:3 (kon.) | | | Edmonton – Washington | 2:5 (kon.) | | | Carolina – Anaheim | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Chabarovsk – Nižněkamsk | 5:4 (po pr.) | | | Vladivostok – Kazaň | 0:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Toljatti | 3:2 (kon.) |
Čerepovec – Novosibirsk | 1:2 (kon.) | | | Riga – Minsk | 1:2 (po pr.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Ústí n/L – Kladno | 2:8 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 3:0 (kon.) | | | Nitra – Košice | 4:2 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 4:1 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 8:2 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Orange 20 | 0:0 (odl.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 4:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Čáslav | 6:5 (po pr.) | | | Příbram – Mělník | 2:5 (kon.) |
Břeclav – Blansko | 6:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 3:6 (kon.) | | | HC Domažlice – Chotíkov | 8:5 (kon.) |
Trstěnice – Cheb | 0:0 (odl.) | | | Poruba "B" – Studénka | 10:3 (kon.) | | | Č. Lípa – Lomnice n/P | 7:4 (kon.) |
PZ Kladno – Králův Dvůr | 2:4 (kon.) | | | TJ Sušice – Tachov | 0:0 (odl.) | | | Žabonosy – Kutná Hora | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Slaný – Černošice | 10:1 (kon.) | | | Pelhřimov B – Č. Krumlov | 1:17 (kon.) | | | Soběslav – Hluboká n.V. | 8:4 (kon.) |
HC Vajgar – Telč | 6:4 (kon.) | | | Nový Bydžov – Náchod | 6:2 (kon.) | | | Opočno – Hronov | 2:8 (kon.) |
Třebechovice p. O. – HC Jičín | 2:1 (kon.) | | | Jaroměř – Nová Paka | 7:2 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Hlinsko | 0:0 (odl.) |
Chotěboř – Chrudim | 0:0 (odl.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 5:10 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 3:4 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Světlá nS | 2:5 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 3:6 (kon.) | | | Rakovník – Neratovice | 4:1 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 12:3 (kon.) | | | Tábor B – Humpolec | 5:4 (po pr.) |
Paneuropa – HC UP Olomouc | 4:1 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk | 4:3 (kon.) | | | Tango Klatovy – HC Čápi | 3:3 (kon.) | | | Poběžovice – Marsy Klatovy | 5:3 (kon.) |
Louny – Litoměřice B | 1:2 (kon.) |
konec
Admiral Vladivostok
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Ak Bars Kazaň
29:51
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikolaj Gluchov – 2 min., sekání).
|
|
23:20
|
Hosté ujeli ve vlastním oslabení a v šanci byl faulován Lukojanov. Sudí nařizuje trestné střílení.
|
|
22:37
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Sidorov – 2 min., podražení).
|
|
19:57
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Makarenko – 2 min., držení protihráče).
|
|
10:51
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vasilij Tokranov – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
|
|
07:14
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 2 min., hákování).
|
|
00:18
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vasilij Tokranov – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
40. Ohtamaa (Lander, D. Musin), 60. Sekáč (Lander, D. Musin)
Rozhodčí: Gašilov, Bukin – Viljugin, Lazarev
Diváci: 5 399
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Bobkov (Nalimov) – Blum, Bartulis, Morrisonn, N. Gluchov, Kurašov, Zemčonok, S. Iljin – V. Butuzov, Wright, Sabolič – Krasnoslobodcev, Sajustov, J. Grigorenko – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Gičibekov, Fiščenko, Manukjan – Machanovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Markov, Jarullin, Tokranov, S. Zacharčuk, D. Musin, Ohtamaa, Sidorov – Sekáč, Lander, M. Gluchov – Klinkhammer, Tkačov, Galijev – Lukojanov, Malychin, Jazkov – Archipov, Svitov, Kosov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Markov, Jarullin, Tokranov, S. Zacharčuk, D. Musin, Ohtamaa, Sidorov – Sekáč, Lander, M. Gluchov – Klinkhammer, Tkačov, Galijev – Lukojanov, Malychin, Jazkov – Archipov, Svitov, Kosov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Bukin – Viljugin, Lazarev
Diváci: 5 399
Vendula Zdražilová