Chabarovsk – Kazaň 3:1 (kon.) | Vladivostok – Ufa 5:1 (kon.) | Kunlun – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Toljatti 6:4 (kon.) | Jaroslavl – Čerepovec 0:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 5:4 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 0:1 (0:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
Salavat Julajev Ufa
Úterý 31.10.2017, 10:30 • Fetisov Arena • KHL

Dnes se urodilo na ledě Vladivostoku překvapení. Asi málo kdo čekal, že domácí přejedou Ufu v takovém stylu. Admiral si po bezbrankové první třetině vytvořil v té druhé rozhodující náskok 3:0. Dvakrát se trefil z přesilovky a po třetím gólu vyhnal z branky Karajeva, místo kterého nastoupil Scrivens. Ve třetí třetině Ufa celkem brzy snížila, takže se mohlo zdát, že to bude ještě drama. Jenže nebylo. Admiral dalšími dvěma góly nenechal nikoho na pochybách, komu budou dnes patřit tři body. (12:49:14)

58:55
    Ivan Fiščenko se dostal do velké šance při vlastním oslabení! Tváři v tvář Scrivensovi ale neuspěl.
    58:43 Burdasovova střela v přesilovce.

58:43
    Burdasov je dnes hodně střelecky aktivní, ale není mu zatím přáno. Jeho zakončení z pravé strany vychytal Nalimov.

58:19
    Domácí vyvezl kotouč až do útočného pásma a ušetřili trochu času ze svého oslabení.

58:02
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Maxim Kazakov – 2 min., sekání).

57:58
    Bude se vylučovat, tentokrát si zahraje přesilovku Ufa.

57:18

57:12
    Až teď si mohou hosté oddechnout. Hra je přerušena poté, co byl puk sražen do ochranné sítě.

56:46
    Střelu od modré čáry dokázal Ben Scrivens vyrazil. Ufa je ale stále pod tlakem.

56:13
    Jonathon Blum střílel z pravého kruhu nepřesně. Vladivostok zůstává v útočném pásmu.

55:48
    Hostům se ale nyní podařilo vyhodit puk.

55:30
    Plné dvě minuty přesilovky pět na tři pro domácí. Ti už dnes dva góly v přesilovce dali.

55:18
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., držení protihráče).
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., sekání).

54:12
    Vladimir Tkačov se natahoval po dorážce. Tentokrát Scrivens obstál.

53:44
    Přihrávka na modrou se Admiralu nepovedla. Mířila přesně mezi dva obránce a domácí tak přišli o pásmo.

52:34
    Hvizd rozhodčího oznámil ofsajd a zastavil akci Ufy.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 22. Tkačov (Sabolič, Blum), 31. Sajustov (Tkačov, Blum), 36. Gičibekov (K. Voronin), 49. Sajustov, 49. Fiščenko – 44. Soloduchin (Kemppainen, Gončarov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis, N. Gluchov, Morrisonn, S. Iljin, Sergejenko – Wright, Sabolič, Manukjan – Tkačov, Krasnoslobodcev, Sajustov – Kazakov, Fiščenko, Žafjarov – Makarenko, Machanovskij, K. Voronin – Glazačev, Gičibekov.
    Salavat Julajev Ufa: Karejev (36. Scrivens) – Gončarov, Arzamascev, Loginov, Panin, M. Osipov, Petrišev, S. Garejev, Beljakov – Soloduchin, Kemppainen, Hartikainen – Zubov, Omark, Lisin – Juňkov, Fjodorov, M. Majorov – I. Makarov, Korotkov, Burdasov.