Liberec – Frölunda 2:3 (kon.) | JYP – Tappara 3:1 (kon.) | Malmö Redhawks – Třinec 1:2 (kon.)
Kometa Brno – Zug 4:3 (kon.) | Salzburg – Växjö 2:1 (kon.) | Mannheim – Brynäs 2:3 (kon.)
Zürich – Nottingham 3:1 (kon.) | Bern – Mnichov 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Frölunda HC
Úterý 31.10.2017, 17:00 • Home Credit Aréna • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek úterního večera. (19:18:42)

První utkání osmifinále je u konce. Vítězství nakonec pro sebe uzmula švédská Frölunda, která si tak do druhého utkání přenese jednobrankové vedení.

59:40
    Martin Ševc se dostal mezi kruhy ke střele, bránu ovšem minul.

59:25
    Liberečtí jsou v útočném pásmu a zkouší hru v šesti!

59:02
    Severočeši si vyžádali čas na poradu.

58:47
    Tygři se snaží o vyrovnání ale nedaří se jim dostat do útočné třetiny.

58:15
    Hjalmarsson svou dělovkou od modré libereckou bránu těsně netrefil.

57:15
    Jaroslav Vlach zavezl kotouč do útočné třetiny a nahodil puk na Mattssona. Ten jej ukryl do své rukavice a přerušil hru.

56:50
    Icing domácího celku, buly proběhne před Romanem Willem.

55:45
    Tygři rozjeli přečíslení tři na dva, jenže někdo z hráčů překročil modrou čáru dříve než kotouč a rozhodčí odpískal postavení mimo hru.
    53:11 DAHLIN - 2:3

53:11
    Frölunda právě vstřelila branku!
    Frölunda si bere zpět své vedení! RASMUS DAHLIN se podél levého mantinelu protáhl až před Willa, kterého překonal bekhendovou střelou a vsítil třetí branku Indiánů. Asistence: Matthew Donovan.

52:34
    Hosté získali útočné pásmo zpět jen na chvíli, Tygři opět vyhazují.

52:03
    Michal Plutnar se dostal ke kotouči a poslal jej až na druhou stranu kluziště.

51:37
    Michal Bulíř (LIB) inkasoval do sudího dvě minuty za podražení a posílá svůj tým do oslabení.

51:10
    Nyní se v útočné třetině usadila Frölunda. Všechny její střely ale zatím mířili mimo tři tyče.

50:37
    Oba gólmani už si dlouhou dobu nepřipsali žádný zákrok. Hraje se především ve středním pásmu.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 10. Bakoš, 44. Krenželok (Jelínek, Bakoš) – 25. Stålberg, 29. Lundqist (Olofsson, Almqusit), 54. Dahlin (Donovan)

Bílí Tygři Liberec: Will (Stezka) – Havlín, Ševc (C), Plutnar, Šmíd (A), Jánošík, Derner, Pyrochta – Jašek, Jelínek (A), Krenželok – Bakoš, Bulíř, Lakatoš – Stránský, Hrabík, Ordoš – Bartovič, Vantuch, Vlach – Jeník
    Frölunda HC: Mattsson (Gustafsson) – Dahlin, Almquist, Nyberg, Donovan, Norstebo, Sigalet, Gunnarsson, Emanuelsson – Lasch, Lundqvist, Grundström – Friberg, Andersson, Olofsson – Stålberg, Hjalmarsson, Fjällström – Westrholm, Ehn, Widerström

Rozhodčí: Stano, Kubuš – Lhotský, Ondráček

Diváci: 3 712