Barys – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Soči 3:2 (4:3 po s.n.)
CSKA Moskva – Ufa 3:0 (kon.) | Jokerit – Nižněkamsk 6:3 (kon.) | Viťaz – Kazaň 1:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
Barys Nur-Sultan
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Avangard Omsk
Středa 15.11.2017, 14:30 • Kazachstan Arena • KHL

50:28
    Alexandr Lipin navíc oslabuje svůj celek. Dostává totiž menší trest za nedovolené bránění.

39:17
    A poté se bude vylučovat na straně Omsku. Za hrubý faul loktem ve středním pásmu dostává menší trest Jegor Martynov.

32:17
    Puškarjov se poté provinil proti pravidlům. V obranném pásmu bez puku atakoval hostující hráče a sudí ho potrestal dvěma minutami za nedovolené bránění.

30:34
    V útočné třetině se poté k pěstnímu souboji odhodlali domácí Southorn a hostujícím Menšikovem. Vítězně z něj nejspíše vzešel Vitalij Menšikov, jenž svého soka povalil k ledu. Nicméně oba borci dostávají pětiminutový trest za bitku.

20:00
    Po první siréně se strhla menší potyčka za bránou Astany, která přinesla po jednom vyloučení na obou stranách. Za domácí si dvě minuty za hrubost odpyká Kevin Dallman a za hosty za ten stejný prohřešek dostal menší trest Vitalil Menšikov.

13:50
    Barys si nyní vytvořil tlak před Šilinem a už to vypadalo, že se z tlaku hosté jen tak nevymaní. Poté se ovšem Nigel Dawes dopustil nedovoleného bránění vůči brankáři Omsku a je za to po právu vyloučen na dvě minuty.

03:24
    Astana si zahraje první přesilovou hru. Dvě minuty za sekání totiž obdržel Kirill Semjonov.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 56. R. Starčenko (M. Semjonov, Žajlauov) – 52. Čudinov (A. Petersson), rozh. náj. K. Semjonov