LF Plzeň – ZČU 3:4 (po pr.)
po prodl.
Lékařská fakulta Plzeň
3:4 (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
Západočeská univerzita
Středa 22.11.2017, 19:45 • Home Monitoring Aréna, Plzeň • Hokejová bitva
Partner:
   
  S písní "We are the champions", která hraje na počest vítězné Západočeské univerzity, se s vámi loučím. U dalších onlajnů z plzeňské Home Monitoring Arény i odjinud se těším na počtenou! (22:33:40)
   
  Hráči obou týmů děkuji skvělým plzeňským fanouškům! Oficiální statistika bohužel není, ale diváci zaplnili celou polovinu Home Monitoring Arény, takže jich tu bude přibližně 3500!
   
  Po roční přestávce tedy ZČU získává pohár za vítězství v Bitvě o Plzeň! Lékařská fakulta tedy titul neobhajuje, ale za dnešní bojovný výkon rozhodně zaslouží potlesk. Obdivuhodný výkon předvedl v bráně Jakub Frček, který však nakonec smutní.
   
  Kapitán Václav Polívka právě převzal pohár pro vítěze Bitvy o Plzeň!
   
  Obrovské zklamání pro Lékařskou fakultu, naopak obrovská radost na straně Západočeské univerzity a jejich fanoušků!
   
  Konec zápasu.
   
  64:13
  Tým ZČU právě vstřelil branku!
  Neskutečný obrat završen! Letošní bitvu o Plzeň vyhrává po obratu z 0:3 na 4:3 v prodloužení ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA! Rozhodl PETR MAINER, který clonil před bránou při ráně Tomáše Blumentrita a šikovně tečoval mezi betony Jakuba Frčka!
   
  63:22
  Další šanci měl Faschingbauer, zpoza brány se protlačil před Štekra, ale nezakončil.
   
  63:07
  Malota mohl rozhodnout, ale kapitán mediků tvrdou ranou Štekra neprostřelil! Brankář ZČU je zaslouženě oceněn bouřlivým potleskem.
   
  62:52
  Kubík hledal volného Václava Polívku, ten nezpracoval.
   
  62:26
  Znovu Uhlík, tentokrát z úhlu, o dost přestřelil branku mediků.
   
  62:10
  Uhlík z pravé strany trefil jen Frčkovu vyrážečku.
   
  61:53
  Ze střídačky naskočil Martin Hajšman, který si najel na přihrávku Polaty, ale Štekra nepropálil. Dorážet se ještě snažil Pokorný a Polata, ale připraveného gólmana ZČU nepřekonali!
   
  60:59
  Mainer vypálil z levého kruhu, z dobré pozice těsně minul!
   
  60:43
  Jakub Pokorný si najel do pásma a vystřelil kousek za modrou čárou, Jonáš Štekr zasahuje.
   
  60:12
  Václav Polívka se v úvodu prodloužení prezentoval tvrdou ranou z pravého kruhu, Frček ukryl puk v lapačce.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Třetí část byla opravdu ukázkou skvělého hokeje s výtečnou atmosférou. ZČU byla lepším celkem, snížení se dočkala v 56. minutě, kdy ujel Štěpán Hanzlík a zakončil mezi betony. Srovnáno byl už o minutu později, kdy Baxa šikovně tečoval střelu Kubíka od modré. Kdo tedy vyhraje tuto ohromně vyrovnanou Bitvu o Plzeň?
   
  Třetí třetina je u konce, rozhodnout musí až prodloužení 3 na 3 pět minut, případně samsostatné nájezdy!

  Matěj Vybíral

  Branky a nahrávky: 7. Pokorný, 33. Pokorný, 38. Kučera (Polata, Faschingbauer) – 40. Hanzlík (Sequens), 56. Hanzlík, 57. Baxa (Kubík), 65. Mainer (Blumentrit)


  Lékařská fakulta Plzeň: Frček – Ingriš, O. Polívka, Franěk, Kala, Němec, Charvát, Červenka, Fiala, Kurfürst, Kučera, Hajšman, Malota (C), Polata, Muchka, Faschingbauer, Pokorný
  Západočeská univerzita: Smejkal (31. Štekr) – Prachař, Linhart, Houfek, Kubík, Slavík, Rajal, Beer, Blumentrit, V. Polívka (C), Sequens, Mainer, Uhlík, Škarka, Pejchar, Šimůnek, Hřebík, Baxa, Hanzlík, Krajhanzl, Setikovský

  Rozhodčí: Malá, Hucl – Pospíšil, Sedláček