Leganés – Villarreal 3:1 (kon.) | Getafe – Valencia 1:0 (kon.) | Eibar – Espanyol 3:1 (kon.)
Las Palmas – Real Betis 1:0 (kon.)
SD Eibar
3:1 (2:0)
Espanyol Barcelona
Neděle 03.12.2017, 18:30 • Estadion Municipal de Ipurúa, Eibar • Španělská LaLiga • 14. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:22:33)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:16.

Je dobojováno! Eibar na domácí půdě poráží Espanyol 3:1 a připisuje si třetí ligové vítězství v řadě! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se lépe povedla domácímu Eibaru. Domácí fotbalisté se už v 9. minutě dostali do vedení, když Kike García doklepl do sítě odražený míč. Espanyol poté mohl vyrovnat, jenže Moreno z hranice pokutového území nepropálil vyběhnutého Dmitroviče. Ve 38. minutě si Iván Alejo naběhl na pěknou přihrávkou a krásnou střelou uklidil míč k tyči. Po přestávce tempo hry poněkud opadlo. Eibar se koncetroval hlavně na bránění, ale přeci jen se dočkal branky. V 68. minutě nařídil rozhodčí spornou penaltu, kterou proměnil Joan Jordán ! Deset minut před koncem se dočkali i hosté. Sergi Enrich si nešťastně vsítil další branku. Další drama už hráči Eibaru nedopustili a došli si pro tři body.

90+3

90+2
    Marko Dmitrović vystartoval proti Morenovi, vrhl se hostujícímu útočníkovi pod nohy a ukradl mu míč. Na tribunách se pomalu rozjíždějí oslavy.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Ještě jedna žlutá karta na straně Eibaru. Za faul na Enricha si ji vysloužil Mario Hermoso.

89
    Dmitrovič vyrazil ven z branky na malé vápno a došel si pro prudký centr z pravé strany hrací plochy. Domácí brankář nyní předvedl jistý zákrok.

88
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Imanol Sarriegui.

87
    Gonzalo Escalante utržil šrám v hlavičkovém souboji na vlastní polovině a musí být ošetřován. Escalante však ukazuje že dnešní duel dohraje.

86
    Sergi Enrich se na malém vápně tlačil k odraženému míči, ale bránil ve hře hostujícímu brankáři. Hlavní rozhodčí okamžitě odpískal nedovolený zákrok.

85
    Takaši Inuj se v pokutovém území pokusil o rychlou kličkou, ale obránce Víctor Sánchez se nenechal oklamat a japonskému záložníkovi balón vypíchl.

84
    Léo Baptistão se probil k zakončení zpoza hranice pokutového území. Hostujícímu útočníkovi zakončení vůbec nesedlo a Dmitrovič si připsal snadný zákrok.

83
    Kike García bránil hostujícímu brankáři v rozehrávce od branky a je potrestán žlutou kartou.

82
    Espanyolu rázem narostla křídla. Léo Baptistão střílel z hranice pokutového území, jenže jeho pokus levačkou mířil jen do míst, kde byl připravený brankář Dmitrovič.
    80. Sergi ENRICH - 3:1

80
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Espanyol v závěru utkání přeci jen snižuje! SERGI ENRICH si nešťastně srazil do branky nadýchaný centr z pravé strany!

79
    Pablo Piatti si řekl o přihrávku na levé křídlo, našel Morena, kterého Gonzalo Escalante poslal okamžitě k zemi. Espanyol bude rozehrávat na polovině Eibaru.

78
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Dani García, přichází Gonzalo Escalante.

Tomáš Kubečka

Branky: 9. Kike García, 38. Alejo (Enrich), 70. Jordán (pen.) – 80. Enrich (vla.)

Karty:   32. Arbilla (EIB), 36. Inuj (EIB), 83. Kike García (EIB) – 16. G. Moreno (ESB), 69. David López (ESB), 90. Hermoso (ESB)

SD Eibar: Dmitrović – Capa, P. Oliveira, Arbilla, Juncà (52. Ángel) – Alejo, Dani García (78. Escalante), Jordán, Inuj – Kike García (88. Sarriegui), Enrich.
    Náhradníci: Areitio – Escalante, Bébé, Peña, Ángel, Lombán, Sarriegui.

Espanyol Barcelona: Pau López – V. Sánchez, David López, Hermoso, Caricol – Jurado (63. Melendo), Darder, Fuego (55. Granero), Piatti – Sergio García (6. Baptistão), G. Moreno.
    Náhradníci: Diego López – Naldo, Navarro, Baptistão, Melendo, Roca, Granero.

Rozhodčí: Undiano – Alonso, Yuste (vš. ESP)