Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Karviná – Slovácko 1:0 (kon.) | Ostrava – Jihlava 1:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 03.12.2017, 13:00 • MěS Aréna Vítkovice - UT • Juniorská liga – Morava • 16. kolo

Je dobojováno. Utkání nám příliš šancí nenabídlo, o vítězi rozhodla jediná trefa, kterou v 63. minutě zaznamenal Ladislav Hejl. Oba celky vycházely z výborné obrany. Vysočina si sice vypracovala nějaké příležitosti, jenže proti byl brankář Lapeš, který předvedl skvělé zákroky. Tři body tak putují na konto ostravského celku. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:17:51)

90+2

90+1
    Pro míč si došel brankář Lapeš. Nastavená minuta se blíží ke svému konci, víc už se nejspíše v tomto zápase nestane.

90
    Rozběhla se poslední minuta. Domácí se dožadovali odpískání faulu, ovšem hra pokračuje, fotbalisté v modrém už míří směrem dopředu.

89
    Vysočinu zastavil ofsajd. Lapeš míč odkopl na druhou polovinu hřiště, hosté se k němu brzy dostali a už rozvíjí další útočnou akci.

87
    Výborný zákrok teď musel předvést Jakub Lapeš, který míč nakonec vyrazil na roh! Domácí brankář teď svůj tým zachránil před inkasovanou brankou!

86
    Z levé strany teď do velkého vápna Jihlavy letěl velmi zajímavý centr. Na ten ale nedokázal dosáhnout žádný z domácích hráčů.

85
    K odraženému míči se dostal David Dendis, ovšem jeho přízemní pokus pouze minul branku! Kolář bere míč a rychle rozehrává.

83
    Domácí vybojovali zajímavou standardní situaci poblíž postranní lajny. Žlutou kartu vidí hostující Tomáš Smejkal.

83
    Obrana Baníku je zatím velmi pozorná! Ostravané dnes svého soupeře nepustili v podstatě do žádné vážnější příležitosti.

82
    Jihlava vybojovala roh. Centr však našel hned prvního bránícího hráče, který zahrál do autu. Modří tak zůstanou u míče i nadále.

81
    Další faul ostravského týmu. Hosté berou míč a rychle rozehrávají, do konce utkání zbývá závěrečná desetiminutovka.

80
    Zadáci Ostravy teď balón uhlídali před dvěma soupeři. Bude z toho odkop od domácí branky, který si na starost vezme Lapeš.

79
    Žlutou kartu dostává Marek Beseda (FC Vysočina Jihlava).

77
    Na zemi teď zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Rozhodčí přerušuje hru a běží se podívat, jak to s nim vypadá.

76
    Z levé strany přišel centr Bolfa, na který si nabíhal Macej. Před domácím fotbalistou ale na poslední chvíli zasáhl jeden z hostujících hráčů!

75
    Zpoza vápna teď ke střele napřáhl Patrik Demeter. Jeho pokus skončil těsně vedle branky, Lapeš musel na zem!

74
    Balón poskakoval v pokutovém území Baníku, nakonec se k němu ale nedostal žádný fotbalisté v modré kombinaci.