Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Karviná – Slovácko 1:0 (kon.) | Ostrava – Jihlava 1:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:4 (2:3)
FC Zlín
Neděle 03.12.2017, 11:00 • TCM Brno-Ivanovice-UT • Juniorská liga – Morava • 16. kolo

Zlín nakonec potvrzuje roli mírného favorita a Zbrojovku poráží poměrem 2:4. Domácí přitom v první půli dvakrát vedli, Zlín se ale ještě do přestávky ujal gólem Matěje Votavy vedení a stejný hráč poté zápas definitivně zlomil svou druhou trefou po hodině hry. Hosté byli po většinu zápasu lepší a z Brna si odváží tři body zaslouženě. Z Brna se s vámi loučíme a těšíme se u dalších onlajnů. (12:59:04)

90+1

90
    Základní hrací dobu uzavírá zblokovaná rána Bartolomea.

89
    Hraje se přesně tam, kde hosté potřebují. Zbrojovce se nedaří se dostat do šance, která by mohla znamenat alespoň snížení. Naopak hosté budou zahrávat další rohový kop.

87
    Do zápisu se dostává i Patrik Šustr, ovšem jiným způsobem, než by Zbrojovka potřebovala. Tři minuty před koncem sudí Slabý ještě sahá ke karetnímu trestu.

85
    Nečasův centr domácí obrana odvrátila na roh. Ten byl sice odražen, ale z následné akce se v dobré střelecké pozici ocitl Mlýnek. Z první však bránu minul.

83
    Braterská spolupráce na hřišti trvala jen čtyři minuty. Druhého z bratrů Mlýnků střídá na závěrečné minuty Štěpánek.

81
    Další roh Fastavu odvrací Šustr.

79
    Dvougólového střelce a autora doposud vítězné branky Matěje Votavu střídá Mlýnek.

77
    Miroslav Kroutil teď za řeči směrem k rozhodčímu vidí žlutou kartu.

76
    Roh si vyzkoušelo i Brno po sražené Juráskově ráně, efekt byl však stejný. Zlín v klidu odvrací míč.

76
    Zlín teď zahrával dvojici rohů, z nich ale žádné nebezpečí pro Brno neplynulo.

73
    Bartolomeu teď posílal z přímého kopu míč do vápna, Zukal však bez problémů odvrátil.

71
    Další útok Zlína. Na Nečasův centr z levé strany nabíhal Votava, na míč ale ve vápně nedosáhl.

69
    Jednoho z nejvýraznějších hráčů Dmytra Zhykola nahradí na závěrečnou dvacetiminutovku Souza.

68
    Zlín nadále pokračuje v útočné aktivitě a snaží se o pátou branku. Hosté z hranice vápna připisují další nepřesný pokus.

66
    A další změna – střelce úvodní branky Holmana střídá Papež.

65
    Již třetí změna na straně Brna. Svensson přepustil své místo Obůrkovi

64
    Zlín právě vstřelil branku!

Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Bartolomeu na levé straně vysunul Zhykola, jehož zpětnou přihrávku si našel MATĚJ VOTAVA a svým druhým zásahem zvyšuje na 2:4.