Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Kunlun – Chanty-Mansijsk 2:1 (po pr.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Jaroslavl 4:1 (kon.)
Toljatti – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 0:7 (kon.)
Red Star Kunlun
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 05.01.2018, 12:30 • LeSports Center • KHL

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk. (15:10:48)

Góly v závěru základní hrací doby a na začátku prodloužení Kunlun otočil skóre ve svůj prospěch a před tímto duelem poslední Chanty-Mansijsk udolal 2:1. Jugra teď musí spoléhat na prohru Toljatti v právě hraném zápase s Dinamem Moskva, aby znovu nespadla na chvost tabulky.

Československá stopa

Ondřej Vitásek (JUG) - 1 střela, čas na ledě 16:27
    Vojtěch Polák (JUG) - 1 střela, čas na ledě 14:57

60:17 Rinat IBRAGIMOV - 2:1

60:17
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Je dobojováno! Hokejisté Kunlunu se dostali do přečíslení dva na jednoho, Brulé jako na zlatém podnose žabkou přes hůl bránícího hráče naservíroval puk RINATU IBRAGIMOVI a ten střelou z pokleku rozvlnil síť poloodkryté branky. Hosté ztratili vyhraný zápas a z čínského území si za porážku v prodloužení odvezou pouze bod. Asistence: Gilbert Brulé.

60:01

Utkání v hledišti LeSports Center sleduje 1 322 diváků.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:24 Brandon YIP - 1:1

59:24
    Ještě není konec! Domácí v šesti hráčích v poli roztočili pořádnou rošádu a půl minuty před vypršením základní hrací doby vyrovnali na 1:1. Přihrávka zpoza brány a střela mezi betony, po které má ruce nad hlavou BRANDON YIP. Asistence: Taylor Beck a Andrej Kosticyn.

58:49
    Time-out pro Red Star Kunlun.

58:49
    V době, kdy už domácí odvolali svého gólmana, se bekhendovým pokusem snažil vyrovnat Beck. Proskurjakov ale změnu stavu skóre odmítl.

58:00
    Ohlášeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny. Hellberg (Red Star Kunlun) zatím zůstává v brankovišti.

57:22
    Zřejmě Kosticyn (Red Star Kunlun) v souboji před bránou natlačil jednoho ze soupeřů na Proskurjakova.

56:02
    Proskurjakov (Jugra Chanty-Mansijsk) proti Brulého štiplavé jedovce nastavil své tělo.

55:28
    Po nikým nezaviněném tvrdém střetu Ponikarovského s Panovem rozhodčí raději přerušili hru, aby zkontrolovali zdravotní stav obou hráčů.

53:40
    Domácí zmobilizovali všechny síly a vyrazili do útoku, obrana Jugry se ale zdá být neprostupná.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 60. Yip (Beck, A. Kosticyn), 61. Ibragimov (Brulé) – 52. Varfolomejev (Pestuško, Ugolnikov)

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Pereťagin, Schaus, Ibragimov, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, Vorobej – Brulé, Lessio, Beck – Yip (A), DeFazio, Rissanen (A) – O'Donnell, Chipchura, A. Kosticyn – Lockhart, Ponikarovskij (C), Jaw.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Biljalov) – Burström, Viklund, Ugolnikov, Vitásek, Kozlovskij, Žuravljov, Pogorišnyj, Šulakov – Savinainen (A), Koroljov, Komaristyj – Varfolomejev, A. Michejev, Pestuško (A) – K. Majorov, Timirjov, V. Polák – Šen, Panov (C), Grymzin.

Rozhodčí: Cyplakov, Fatějev – Majtak, Černyšjov

Diváci: 1 322