Bílina – Jablonec 4:5 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Šumperk – Val.Meziříčí 6:3 (kon.)
Hodonín – Opava 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:3 (kon.)
Řisuty – Kobra 5:4 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Most 5:0 (kont.) | Klatovy – Žďár n/S 3:6 (kon.)
David Servis – Písek 8:2 (kon.) | Tábor – Kolín 2:5 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:11 (kon.)
Letňany – Sokolov 2:3 (kon.)
konec
SHK Hodonín
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
HK Opava
Sobota 06.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 34. kolo
Předzápasové kurzy: 1.13 8.5 9.22
Partner:
   
  45:12
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Je tady další branka Hodonína! Pouhých jedenáct vteřin hry trvalo JAKUBU KADLECOVI, než přidal další gól svého týmu a prostřelil opavského brankáře popáté v zápase! Asistence: Petr Jurča, Matěj Charvát.
   
  45:01
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Domácí využívají přesilovou hru a odskakují svému soupeři na rozdíl dvou gólů. Na ose hřiště se ocitl s pukem DOMINIK HLADIŠ, který prostřelil Šafránka mezi rukou a tělem! Asistence: Jakub Sajdl, Daniel Vaněk.
   
  34:24
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Domácí hokejisté z protiútoku skórují a berou si zpět vedení! V přečíslení dvou na jednoho se o puk podělil Michal Romančík s MARTINEM MIKLÍKEM a ten střelou z první trefil Šafránka, od kterého se puk odrazil za brankovou čáru! Asistence: Michal Romančík, Jakub Vrána.
   
  32:17
  Opava právě vstřelila branku!
  Opava stejně jako v u prvního gólu skóruje po vyhraném vhazování v útočném pásmu a vyrovnává tak stav utkání na 2:2! Petr Chalupa vyhrál buly na JIŘÍHO ŠINDELÁŘE, který s ničím neváhal, napřáhl ke střele a propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Petr Chalupa.
   
  28:16
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Domácím stačilo půl minuty na to, aby obrátili stav utkání ve svůj prospěch! JAKUB KADLEC tečoval těsně před bránou střelu, která se sice neuchytila, o chvíli později to tentýž hráč zkusil znovu z levého kruhu a tentokrát se už nemýlil! Asistence: Matěj Charvát.
   
  27:46
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Drtiči drželi delší dobu útočné pásmo, nedostali se však ke střele, dokud si nesjel před bránu DANIEL VANĚK, který dostal přesnou přihrávku na hůl zpoza brány a střelou z besprostřední blízkosti překonává Šafránka střelou k bližší tyči! Asistence: Jakub Sajdl.
   
  08:08
  Opava právě vstřelila branku!
  Opava se zdála být aktivnějším týmem a po zásluze se ujímá vedení! Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu, Dominik Rudl chvilku podržel kotouč na hokejce a skvělou přihrávkou našel volného PETRA WOLFA, který z první poslal kotouč do poloodkryté části hodonínské brány! Asistence: Dominik Rudl, Petr Chalupa.

  Ivan Hochman

  Branky a nahrávky: 28. Vaněk D. (Sajdl), 29. Kadlec (Charvát), 35. Miklík (Romančík, Vrána), 46. Hladiš (Sajdl, Vaněk D.), 46. Kadlec (Jurča, Charvát) – 9. Wolf (Rudl, Chalupa), 33. Šindelář (Chalupa)


  SHK Hodonín: Haloda O. (Kotvan) – Sedlák, Miklík, Kobylík, Hladiš, Žabčík, Kužílek – Matula, Matějka, Hajný – Sajdl (A), Vaněk D., Hložánek – Jurča, Charvát, Kadlec – Romančík, Kuba, Vrána

  Trenér: Roman Čechmánek

  HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Fišera, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Slavík – Bitomský, Herman, Vítek – Štindl, Vaněk R., Chalupa (A) – Maxner, Wolf (A), Hartmann – Seidler, Malina, Škoda

  Trenér: Zdeněk Pavelek

  Rozhodčí: Šudoma – Goňa, Pospíšil