Česko – USA | 3:9 (kon.) | | | Švédsko – Kanada | 1:3 (kon.) |
Kanada – Rusko | 2:3 (kon.) | | | Česko – Švýcarsko | 4:3 (kon.) | | | USA – Švédsko | 2:1 (po pr.) |
Finsko – Německo | 4:1 (kon.) |
Slavia – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Litoměřice – Benátky n/J | 5:4 (kon.) | | | Motor ČB – K. Vary | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Prostějov – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Kadaň – Třebíč | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 4:0 (kon.) |
Havířov – Kladno | 2:1 (kon.) |
NY Islanders – Pittsburgh | 0:4 (kon.) | | | Detroit – Florida | 4:2 (kon.) | | | Ottawa – San Jose | 6:5 (po pr.) |
Winnipeg – Buffalo | 4:3 (kon.) | | | Chicago – Vegas | 4:5 (kon.) | | | Philadelphia – St. Louis | 6:3 (kon.) |
Dallas – Edmonton | 5:1 (kon.) |
Čerepovec – Nižněkamsk | 5:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Soči | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Kazaň | 2:3 (kon.) |
Riga – Ufa | 3:4 (po pr.) |
Bílina – Jablonec n/N | 4:5 (po pr.) | | | Poruba 2011 – Nový Jičín | 1:3 (kon.) | | | Šumperk – Val. Meziříčí | 6:3 (kon.) |
SHK Hodonín – Opava | 5:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pelhřimov | 3:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nymburk | 5:3 (kon.) |
Řisuty – Kobra | 5:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Most | 5:0 (kont.) | | | Klatovy – Žďár n/S | 3:6 (kon.) |
David Servis – Písek | 8:2 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 2:5 (kon.) | | | Děčín – Vrchlabí | 2:11 (kon.) |
Letňany – Sokolov | 2:3 (kon.) |
Slavia – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 0:7 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Olomouc | 2:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Liberec | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Salzburg | 2:3 (kon.) | | | Warriors Brno – Chomutov | 6:4 (kon.) |
Olomouc – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Třinec – HC Plzeň | 2:7 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 0:2 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 10:4 (kon.) |
Technika Brno – Poruba | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Č. Budějovice | 5:1 (kon.) | | | Přerov – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Sparta – HC Litvínov | 0:3 (kon.) | | | Liberec – HC Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 3:4 (kon.) |
Warriors Brno – HK MD Šumperk | 1:8 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 5:0 (kon.) |
Jihlava – Letňany | 0:0 (odl.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 4:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Kladno | 2:6 (kon.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Třemošná – K. Vary | 3:2 (po pr.) |
Trenčín – Nové Zámky | 3:1 (kon.) | | | Nitra – Košice | 4:3 (po pr.) | | | Žilina – Zvolen | 0:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Detva | 9:1 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda B | 5:10 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 9:5 (kon.) | | | Telč – Tábor B | 2:8 (kon.) |
Příbram – Slaný | 1:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 2:9 (kon.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 5:8 (kon.) |
Milevsko – Pelhřimov B | 11:3 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Soběslav | 7:6 (po pr.) | | | HC Rokycany – Nejdek | 9:6 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 8:6 (kon.) | | | Velká Bíteš – Kroměříž | 7:4 (kon.) | | | Rosice – Uh.Ostroh | 3:13 (kon.) |
Břeclav – Uničov | 6:4 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 6:0 (kon.) | | | Krnov – Orlová | 5:3 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 10:1 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 3:7 (kon.) | | | Kutná Hora – Poděbrady | 4:5 (kon.) |
Vlašim – Čáslav | 1:4 (kon.) | | | Mělník – Neratovice | 2:3 (po pr.) | | | Bohumín – Frýdek-M. "B" | 5:3 (kon.) |
V.Popovice – Mladá Boleslav B | 6:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Klatovy | 3:4 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 4:7 (kon.) |
Blansko – Vel. Meziříčí | 1:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 18:2 (kon.) | | | Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 2:16 (kon.) |
HC TNP Praha – Kobra Praha B | 10:3 (kon.) |
Litoměřice – HC Domažlice | 10:2 (kon.) |
Zlín sledge – Litvínov | 0:0 (*15:05) | | | Studénka Sledge – Karlovy Vary | 0:0 (*15:05) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 0:0 (*15:05) |
Zlín sledge – Karlovy Vary | 0:0 (11:30) | | | Studénka Sledge – Litvínov | 0:0 (11:30) | | | SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 0:0 (11:30) |
konec
HK Králův Dvůr
2:9
(1:2, 0:4, 1:3)
SK Černošice
Branky a nahrávky:
18. Veber (Žáček, Novotný), 53. Verner (Hamada) – 12. Veselý (Jobek, Mráz), 19. Pulkrab (Staněk), 27. Formánek (Hofmeister, Němeček), 36. Loskot (Šalamoun, Červený), 38. Červený (Šalamoun, Frolík), 39. Šalamoun (Červený, Loskot), 41. Staněk (Pulkrab), 56. Loskot (Červený), 58. Šalamoun (Staněk)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Králův Dvůr:
Náhradníci:
Trenér:
SK Černošice:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Černošice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je DOMINIK ŠALAMOUN. Asistence: Ondřej Staněk.
Autorem branky je JIŘÍ LOSKOT. Asistence: Patrik Červený.
Autorem branky je TOMÁŠ VERNER. Asistence: Martin Hamada.
Autorem branky je ONDŘEJ STANĚK. Asistence: Marek Pulkrab.
Autorem branky je DOMINIK ŠALAMOUN. Asistence: Patrik Červený a Jiří Loskot.
Autorem branky je PATRIK ČERVENÝ. Asistence: Dominik Šalamoun a Martin Frolík.
Autorem branky je JIŘÍ LOSKOT. Asistence: Dominik Šalamoun a Patrik Červený.
Autorem branky je ROMAN FORMÁNEK. Asistence: Jakub Hofmeister a Petr Němeček.
Autorem branky je MAREK PULKRAB. Asistence: Ondřej Staněk.
Autorem branky je JIŘÍ VEBER. Asistence: Miroslav Žáček a Jiří Novotný.
Autorem branky je TOMÁŠ VESELÝ. Asistence: Tomáš Jobek a Matěj Mráz.