Pardubice – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – Olomouc 1:0 (kon.) | Chomutov – Zlín 2:0 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:1 (kon.)
Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 07.01.2018, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 38. kolo

Dynamo sice v dnešním utkání prohrává 2:3 po samostatných nájezdech, ale získaný bod pro něj musí být zlatý. Ještě pět minut před koncem domácí prohrávali 0:2, ale během minuty dokázali utkání zásluhou Perreta a Petra Sýkory srovnat a dovést až do samostatných nájezdů. V nich se za Pardubice prosadil pouze Rostislav Marosz, naopak za Třinec se prosadili Polanský a Martin Růžička. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (17:51:56)

Martin RŮŽIČKA - 2:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.

Sacha Treille svůj nájezd a šanci na vyrovnání neproměnil a dva body v dnešním utkání berou hokejisté Třince díky MARTINU RŮŽIČKOVI.

5. série
    1:2
    Sacha TREILLE neproměňuje.

4. série
    1:2
    Ani Erik Hrňa v dalším nájezdu Třince nebyl úspěšný.

4. série
    1:2
    Za Dynamo se rozjel obránce Josef Hrabal, ale neprocpal kotouč přes Hrubcův beton.

3. série
    1:2
    Trefuje se také Martin Růžička a Třinec znovu vede – 1:2.

3. série
    1:1
    Rostislav Marosz srovnává na 1:1!

2. série
    0:1
    Polanský vymíchal Kacetla a Třinec vede 1:0!

2. série
    0:0
    Za Dynamo ve druhé sérii Tomáš Svoboda trefuje beton Hrubce.

1. série
    0:0
    Za Třinec to byl Roman Vlach, ten vůbec netrefil branku a taktéž neskóruje.

1. série
    0:0
    Jako první se k trestnému střílení rozjel domácí Petr Sýkora a svoji šanci neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme gól neviděli, budeme sledovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:21
    Ke střele se dostal Rostislav Marosz, měl dost času na zamíření, ale Hrubec přesto jeho pokus zneškodnil.

63:43
    Milan Mikulík dostává dvě za hákování a je tu zajímavá šance pro domácí.

63:42
    Do samostatného úniku se hnal bývalý hráč Třince v barvách Dynama JOSEF HRABAL, ale byl faulovaný a nedokázal zakončit.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 55. Perret (TS), 56. P. Sýkora (Trončinský, T. Svoboda) – 8. Roth (Hrňa), 45. Dravecký (Krajíček), rozh. náj. Martin Růžička