HC Litvínov – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Letňany – Vsetín 2:4 (kon.)
HC Litvínov
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 07.01.2018, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Extraliga staršího dorostu • O umístění

V poslední třetině už dominovali domácí a zaslouženě získávají v tomto utkání 3 body! Vynikajícím výkonem se blýskl brankář domácího celkiu Martin Pejsar. (15:12:31)

59:26
    Hosté opět v šesti!

59:26
    Pejsar po nahození přikrývá puk pod Lapačkou.

57:44
    Vhazování vyhrávají domácí a snaží se dostat ven z pásma.

57:18
    Vhazování před Pejsarem.

57:16
    Domácí jsou teď pasivnější.

56:40
    Žďár právě vstřelil branku!
    Odvolání golmana přineslo své ovoce! Hosté se záhy prosazují a LUBOŠ DOSPĚL snižuje na 3:2! Asistence: Martin Nagy, Adam Korec.

56:09
    Hosté to zkouší bez golmana!

56:01
    Dospěl vypálil z otočky, jeho střela byla sražená do rohu kluziště.

54:42
    Myšák šel do samostatného úniku, Radosta ale sevřel betony včas!

52:46
    Bartoš při přechodu ze středního pásma přitazil protihráče na mantinel. Odpyká 2 minuty.

Sára Allertová

Branky a nahrávky: 26. Berka (Myšák, Bartoš), 33. Viedemann (D., P.), 44. Svoboda (Dufek, D.) – 25. Marguš (Poizl), 57. Dospěl (Nagy, Korec)

HC Litvínov: Pejsar (Svoboda D.) – Žítek, Baláž, Viedemann, Bártek, Liška (A), Černohorský F., Šubrt – Kovačič, Jouza, Jindra, Dufek (A), Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda P. (C), Arnold, Myšák, Berka
    SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Sivák) – Černohorský J., Korec, Čermák, Klodner (A), Poizl (A), Cibuzar, Filip, Budín, Konečný, Dospěl, Vlk, JIndra, Kuluris, Marguš, Nagy (C)

Rozhodčí: Martin Grech – Tomáš Gerát, Patrik Goltsch