Studénka Sledge – Č.Budějovice 5:0 (kont.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 3:4 (kon.) | SHK Zlín – Sparta sledge 2:3 (2:3 po s.n.)
SHK Mustangové – Litvínov 12:0 (kon.)
konec
SOHO Olomoučtí Kohouti
3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 20.01.2018, 14:00 • Zimní stadion Nový Jičín • E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga • 13. kolo
Partner:
   
  Zápas je u konce, ačkoliv Olomoučtí Kohouti v podstatě celý zápas vedli, Žralokům z Karlových Varů se podařilo snížit dvoubrankové manko. Nakonec přelít jednobrankové vedení na svou stranu a dovést zápas do zdárného konce.

  Ode mne je to z tohoto zápasu vše, děkuji za pozornost. (16:03:13)
   
  Konec zápasu.
   
  44:16
  Zakázané uvolnění Kohoutů z Olomouce.
   
  43:28
  Tlak Žraloků neustupuje a vypadá to, že jsou stále hladoví po gólu. Čas se nicméně krátí a hosté nemusí nic složitéího vymýšlet.
   
  42:06
  Domácí v plném počtu.
   
  40:06
  Tato přesilová hra vypadá pro Žraloky velice dobře. V podstatě sevřeli svého soupeře v obranném pásmu a vyslali dvě – tři dobré střely.
   
  39:58
  Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Ferenčík – 2 min, vražení na hrazení).
   
  39:00
  Tempo hry na stále dobré úrovni. Nedá se říct, který tým by měl převahu. Hraje se spíše ve středním pásmu a je jasné, ze domácí Kohouti potřebují vyrovnat, pokud chcou myslet na nějaké body.
   
  36:47
  Michal Černoch si připisuje další důležitý zákrok, když bravurně zasáhl svou lapačkou! Tohle byla velice dobrá akce, z hokejek hostujícího celku!
   
  35:30
  Žralokům evidetně gól pomohl a snaží se mírné převahy využít. Momentálně teď vytvořili dobrý zámek, před bránou Michala Černocha.
   
  33:45
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Autorem branky je BERGER. Asistence: Geier. Žraloci se dostávají do vedení! Silná dvojice Geier – Berger zaúřadovala! Geier výborně přihrál před bránu Bergerovi, který vymetl horní růžek brány a posílá svůj tým do vedení! Krásný obrat celého zápasu 3:4 z pohledu domácích!
   
  32:31
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Autorem branky je BERGER. A je vyrovnáno! Jiří Berger zkusil střelu z těžkého úhlu, kterou Michal Černoch pravděpodobně nečekal. Už to vypadalo, že se puk zastavil u brankové čáry. Nakonec se ale přeci jen podařilo, puk dostat za brankovou čáru a Jiří Berger tak vyrovnává na 3:3 !
   
  31:51
  Zakázané uvolnění Olomouckých Kohoutů.
   
  30:58
  První šance, poslední třetiny ve znamení Žraloků. Těm se podařilo vyhrát vhazování a přesunout se do útočného pásma. Tam jsou ale zastaveni domácím Černochem.
   
  30:01
  Začala třetí třetina.
   
  Druhá třetina co se týká gólů, byla přívětivější. Z jasného vedení 2:0 se podařilo Žralokům snížit na rozdíl jedné branky, Olomoučtí Kohouti dokázali ale ještě svůj brankový náskok zvýšit, ovšem ne na dlouho a tak domácí zatím stále drží jednobrankový náskok.
   
  30:00
  Druhá třetina skončila.
   
  28:50
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Autorem branky je Wágner.
   
  27:45
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Autorem branky je VESELÝ. Asistence: Gergely.

  Michal Knápek

  Branky a nahrávky: 1. Večerek (Pabst), 24. Tichý (Jedlička), 28. Veselý (Gergely) – 25. Geier (Wágner), 29. Wágner, 33. Berger, 34. Berger (Geier)


  SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch, Gergely, Novák, Jedlička, Mikuš, Večerek, Pabst, Stašák, Ferenčík
  SKV Sharks Karlovy Vary: Mach, Kovařík, Haas, Nejedlý, Geier, Wágner, Karafiát, Berger, Jeřábek