Heerenveen – Twente 1:0 (kon.) | Eindhoven – Zwolle 4:0 (kon.) | Heracles – Den Haag 1:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:1 (0:1)
HFC ADO Den Haag
Sobota 03.02.2018, 20:45 • Polman Stadion (Almelo) • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (22:40:42)

Druhý poločas nám přinesl taktéž zajímavý pohled na hru. Zpočátku jsme sledovali vyrovnaný souboj. Avšak po vyrovnávací brance Heraclesu se misky vah překlopily na jejich stranu a domácí začali s přibývajícím časem koncem zápasu více a více hrozit. Bohužel pro ně nakonec nedotáhli zápas do vítězného konce, byť šance na to určitě měli. Zvláště ke konci zápasu působili jako polití živou vodou, ale jejich nepřesnost v zakončení stanovila remízový výsledek.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:9. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:15.

90+3

90+3
    Poslední minuta a míč mají hosté a jsou na polovině soupeře, kde s ním budou chtít určitě dohrát.

90+2
    Domácí mají sice míč na svých kopačkách, ale jejich přihrávky či centry nejsou tak úplně přesné. Nyní jeden z nich skončil nad brankou.

90+1
    Ještě se budou hrát tři minuty a pro domácí poměrně dost času, aby daný zápas otočili ve svůj prospěch. Tlak na to mají...

90
    A je tu střela na branku, avšak nakonec skončila nad horní tyčkou!

90
    Běží poslední minuta tohoto zápasu a domácí jsou nebezpečně před brankou svého soka.

88
    Nakonec se dopouští přestupku a brankář bude rozehrávat.

88
    Heracles se opět dostal do kombinace s míčem těsně před šestnáctkou soupeře.

87
    Dlouhý centr ale odvrací domácí obrana v čele se svým brankářem a stav je stále remízový.

87
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Shaquille Pinas, přichází Nick Kuipers.

86
    Hosté se snažili o protiútok, ale za polovinou hřiště byli faulováni a budou zahrávat standardní situaci.

84
    Vincent Vermeij se opřel do centrovaného míče, ale jeho hlavička míří mimo branku. Domácí rozhodně chtějí tento zápas urvat na sovu stranu.

84
    Rohový kop dokázali hosté odvrátit, aniž by došlo k ohrožení jejich svatyně.

84
    Po dalším centru přichází rohová kop pro Heracles, který nyní tlačí na svého soupeře.

83
    Domácí koušou čím dál více a po další střele musel zasahovat Zwinkels u své levé tyče.