Hobro IK – Slovácko 3:2 (kon.) | Pardubice – Mohelnice 8:0 (kon.) | Sparta – Hebei CFFC 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – Žižkov 4:1 (kon.) | Šachtar – Slavia 3:2 (kon.) | Vlašim – Chrudim 2:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Liberec – Ufa 3:2 (kon.) | Soligorsk – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Teplice 2:0 (kon.) | Vardar – Slovácko 2:2 (kon.) | Rapid Vídeň B – Znojmo 2:3 (kon.)
Dynamo – Jihlava 1:1 (kon.) | Jablonec – Dalkurd FF 1:1 (5:4 po pen.) | Žalgiris Vilnius – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FK Pardubice
8:0 (1:0)
FK Mohelnice
Sobota 03.02.2018, 10:15 • UMT Pardubice - Ohrazenice • Přípravný zápas

Pardubice tedy vítězí nad svým soupeřem vysoko 8:0 a s chutí si nakonec ve druhém poločase zastříleli. (11:59:09)

90

85
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A i MICHAL PETRÁŇ střílí svou druhou branku v tomto zápase a zvyšuje vedení svého celku již na 8:0. Dočkáme se deseti branek?

80
    Pardubice se prosazují během jedné minuty opět a svou druhou branku dává RADEK LÁTAL.

79
    Po centru Spěváka si srazil míč do vlastní branky brankář MICHAL HORA.

72
    Pardubice nemají dost a dávají svému soupeři pověstného „bůra“. Další branku dává DANIEL KOVÁŘ.

62
    Po trestném kopu se prosadil, s pomocí teče hostujícího hráče, JAN ŘEZNÍČEK.

58
    Další branku Slovácka dává MICHAL PETRÁŇ, který si šikovně naběhl na centr z levé strany.

54
    Po rohovém kopu se z blízka prosazuje RADEK LÁTAL.

49
    Velká šance pro Pardubice, kdy Jan Prosek trefuje tyčku!

46

45

43
    Domácí přece jen před koncem prvního poločasu střílí první branku zápasu. Autorem branky je PETR RYBIČKA.

20
    Po dvaceti minutách hry jsou lepší domácí. Ti si dokázali vytvořit již čtyři dobré šance, ale diváci zatím banku neviděli.

1

FK Pardubice: Knobloch – Prosek, Šejvl, Blažek, Čelůstka – Fousek, Kühnel, Řezníček, Sokol – Černý – Rybička.
    Náhradníci: Hrnčíř – Spěvák, Látal, Kovář, Mužík, Petráň.

FK Mohelnice: Hora – Vokoun, Kuba, Fišera, Hlavsa – Kotůlek, Woitek, Malý, Smrček – Kutal, Zmeškal.
    Náhradníci: Čank, Jankovič, Jemi, Lukava.

Rozhodčí: Jansa – Kvaček, Zita.

V dalším přípravném utkání přivítají na ohrazenické umělé trávě druholigové Pardubice účastníka MSFL z Mohelnice. Tyto celky proti sobě ještě nikdy v historii nehrály.
    Pardubičtí v minulém týdnu remizovali s Jihlavou 0:0, naopak Mohelnice remizovala 1:1 s jiným druholigovým týmem a to Vítkovicemi.

Lukáš Ouředník

Branky: 43. Rybička, 54. Látal, 58. Petráň, 62. Řezníček, 72. Kovář, 79. Hora (vla.), 80. Látal, 85. Petráň

Rozhodčí: Jansa – Kvaček, Zita