Lille – PSG 0:3 (kon.) | Amiens – Saint-Étienne 0:2 (kon.) | Montpellier – Angers 2:1 (kon.)
Nice – Toulouse 0:1 (kon.) | Štrasburk – Bordeaux 0:2 (kon.)
Montpellier HSC
2:1 (1:1)
Angers SCO
Sobota 03.02.2018, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Držení míče: 63 % : 27 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:10. (22:00:02)

To už je pro dnešek všechno. Přeji vám krásný zbytek sobotního večera a u dalších zápasů z francouzské League1 na shledanou.

Je dobojováno! Viděli jsme vskutku skvělé utkání, ve kterém se nakonec radojí domácí, když se jim podařilo utkání otočit. Ve druhém poločase už byl Montpellier jasně lepší a vyvrcholilo to golem Mbenzy, který po třech minutách na hřišti rozhodl o třech bodech pro domácí. Ty se díky dnešní výhře posunuli v tabulce na šesté místo, Angers zůstávají šestnáctí.

90+3
    Skvělé zakončení Ekambiho, bohužel pro něj si pomohl i faulem. To už domácí uhrají.

90+3
    Poslední minuta a ještě jedna standartka pro hosty. V pokutovém území už je i goman Butelle.

90+2
    Domácí odkopávají až k brance Butelleho.

90+1
    Hostující trenér nabádá k nejvyššímu riziku. Po nepřesné přihrávce nakonec Angers získali standardní situaci, když Lasne fauloval.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

88
    Čas utíká, domácí se nyní soustředí hlavně na defenzivu.

86
    Konečně mají borci z Angersu míč pod kontrolou. Nakonec se ke střele odhodlal Ketkeophomphone, který zhruba o metr minul pravou tyč Lecomteho brány

85
    Santamaria se snažil vymodlit faul, rozhodčího píšťalka nezapískala, hraje se dále.