Burnley – Manchester City 1:1 (kon.) | Bournemouth – Stoke 2:1 (kon.) | Brighton – West Ham 3:1 (kon.)
Leicester – Swansea 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Huddersfield Town 2:0 (kon.) | West Brom – Southampton 2:3 (kon.)
Arsenal – Everton 5:1 (kon.)
Leicester City
1:1 (1:0)
Swansea City
Sobota 03.02.2018, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 26. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:54:17)

Ani nastavených pět minut nerozhodlo o vítězi, to znamená, že hosté si odváží cenný bod. Leicester nenavázal ve druhém poločase na skvělý výkon z prvního a dá se říci, že začal hrát až tak v posledních dvaceti minutách. Na vítězný gól to již ale nestačilo, Swansea se raduje z bodu, domácí „oplakávají“ dva.

90+5

90+2
    Zákroky brankáře Swansea Fabiańského – 4.

90+2
    Zákroky brankáře Leicesteru Schmeichela – 0.

90+2
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Wayne Routledge.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, stav stále nerozhodný, dočkáme se ještě nějaké rozhodující trefy?

89
    Útočným faulem končí akce Leicesteru a Łukasz Fabiański (Swansea) rozehrává daleko před vlastním vápnem, samozřejmě nespěchá.

87
    Z levé strany rozehrává Marc Albrighton (Leicester), jenže tomu se dnes vůbec nedaří, těch centrů měl tolik a většinou hodně nepřesných, i nyní dopadá míč na hlavu prvního bránícího hráče.

86
    Jenže tlak Leicesteru nyní zesílil, hosté se urputně brání, další roh pro domácí tým.

85
    Christian Fuchs (Leicester) centruje z levé strany, míč si na místě pokutového kopu stahuje Łukasz Fabiański, který bude moci vykopávat.

84
    Další rohový kop pro Leicester, po zblokované střele Demarai Graye.

83
    Swansea ubránila oba rohové kopy domácích, míč odkopl Mawson do autu, domácí vhazují z pravé strany.

82
    Marc Albrighton (Leicester) odcentroval z pravé strany, bránící Mike van der Hoorn odhlavičkoval míč před Vardym na roh.

81
    Alfie Mawson (Swansea) odvedl dobrou práci na levé straně, kde se nenechal obehrát Okazakim.

80
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Danny Simpson, přichází Šindži Okazaki.

80
    Kyle Naughton (Swansea) s míčem u půlící čáry, ale nemá komu, tam ho vrací zpět do obrany.

79
    Łukasz Fabiański (Swansea) poslal míč k půlící čáře, tam se svádí urputný boj o míč.

78
    Centr Marca Albrightona odvrací obránce Swansea, ale domácí jsou znovu u míče a nakonec Danny Simpson neuspěl na pravém křídle, není to ani roh, odkop od branky.