Lokeren – Standard 0:3 (kon.) | Eupen – Gent 1:1 (kon.) | Sint-Truiden – Kortrijk 0:2 (kon.)
Mouscron – Genk 0:1 (kon.)
Sporting Lokeren
0:3 (0:1)
Standard Lutych
Sobota 03.02.2018, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 25. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (19:50:21)

Lokeren byl ve druhém poločase o něco lepším celkem. Svou hru z prvního poločasu rozhodně vylepšil. Bohužel pro něj, přišla závěrečná desetiminutovka, ve kterém hosté rozhodli definitivně zápas. V 84. minutě Čop proměnil penaltu, následovalo vyloučení Terkiho po druhé žluté kartě a zmar domácích dokonal střídající Marin.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 0:4. Rohy: 1:7.

90+3

90+3
    Běží poslední minuta a nejspíše se již nic neodehraje, hosté mají míč pod svou kontrolou.

90+2
    A mohla tu být čtvrtá branka, ale jen díky ofsajdu nemůže být uznána.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.
    90. Răzvan MARIN - 0:3

90
    Standard právě vstřelil branku!
    A zmar domácích v posledních minutách dokonává, před malou chvílí, střídající RĂZVAN MARIN, který si naběhl na přihrávku a překonává Verhulsta z pravé strany.

88
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Gojko Cimirot, přichází Răzvan Marin.

88
    Terki šlápl přímo na nohu svého protihráče a určitě měl možnost se tohoto souboje vyvarovat a od rozhodčího vidí červenou kartu, neboť už jednu žlutou v zápase dostal!

87
    Domácí měli ke konci zápasu navrch, avšak následná penalta je trochu rozhodila a s jejich ambicemi něco se zápasem udělat, to již tak slavné nebude.

86
    Na druhé straně zkoušel střelu jeden z hráčů domácích, ale ránu doprostřed branky kryje Ochoa.
    84. Duje ČOP - 0:2

84
    DUJE ČOP s přehledem proměňuje přízemní střelou k levé tyči a pojišťuje pravděpodobně vítězství svého týmu.
    83. Penaltový zákrok.

83
    Byla nařízena penalta pro Lutych. Ari Skúlason na hranici šestnáctky fauluje svého protihráče a rozhodčí jasně odpískal.