Eibar – Sevilla 5:1 (kon.) | Real Betis – Villarreal 2:1 (kon.) | Alavés – Celta Vigo 2:1 (kon.)
Levante – Real Madrid 2:2 (kon.)
SD Eibar
5:1 (3:1)
Sevilla FC
Sobota 03.02.2018, 13:00 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Španělská LaLiga • 22. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (14:53:09)
    Domácí hráči se radují z vysoké výhry nad Sevillou.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:20.

Je dobojováno. Domácí hráči si proti Seville připisují tři body do tabulky, když o své výhře rozhodli prakticky už v prvním poločase. Nakonec zvítězili 5:1 a jsou tak stále blízko fotbalové Evropě. Hosté odjedou ze hřiště Eibaru s prázdnou.

90+4

90+3
    Náznak další šance hostů zastavil ofsajd a je máváno. Znovu tak budou u míče hráči Eibaru, kteří tak už mohou v poklidu jen dohrát toto utkání.

90+2
    Na malou domů musel poslat míč hostující Nolito a následuje tak odkop od Ricovy branky.

90+1
    Hosté zakombinovali na polovině domácího celku, ale k žádné střele před Dmitrovićem se nedostali. U míče tak budou znovu domácí hráči, kteří se rozhodně už nikam nepoženou.

90
    Toto utkání sleduje 5 311 diváků.

90
    Hlavní rozhodčí nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase nastaví ještě tři minuty navíc.

89
    Další rohový kop zahrál Arbilla, ale tentokráte poslal míč jen do připravené zdi z hostujících hráčů. Hráči Sevilly pak míří na opačnou stranu.

88
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Ander Capa.

87
    Na druhé straně pak dalekonosná střela Nolita skončila také vysoko nad domácí brankou. Následuje tak odkop od ní.

86
    Orellana si naběhl na další přihrávku svého spoluhráče, jeho střela ale skončila jen vedle branky Sevilly.

84
    Nyní už je asi rozhodnuto. Šest minut před koncem utkání si domácí rozhodně nenechají vzít náskok o čtyři góly. Nyní jdou znovu útočit.
    83. Anaitz ARBILLA - 5:1

83
    Eibar právě vstřelil branku!
    A míč si na značku volného přímého kopu postavil ANAITZ ARBILLA a krásnou střelou pak poslal míč i za pomoci teče rukavic Rica do pravého horního rohu jeho branky – 5:1.

82
    Hosté zahráli rukou před velkým vápnem a domácí mají zajímavý volný přímý kop na hranici pokutového území.

Vendula Zdražilová

Branky: 1. Kike García (Arbilla), 17. Orellana (Ángel), 32. Ramis (Ángel), 61. Orellana, 83. Arbilla – 21. Sarabia (pen.)

Karty:   40. Pareja (SEV), 47. Mesa (SEV), 67. Banega (SEV)

SD Eibar: Dmitrović – Peña, Arbilla, Ramis, Ángel – Orellana (88. Capa), Dani García (C), Diop (81. Jordán), Inuj – Kike García, Charles (75. Escalante).
    Náhradníci: Riesgo – Capa, Juncà, Lombán, Alejo, Jordán, Escalante.

Sevilla FC: S. Rico – Carole, Pareja (C), Lenglet, Escudero – Sarabia (75. Navas), Mesa (53. Banega), N'Zonzi – Sandro Ramírez (66. Muriel), Ben Yedder, Nolito.
    Náhradníci: Soria – Pizarro, Geis, Banega, Navas, Correa, Muriel.

Rozhodčí: Trujillo – Álvarez, Escuela

Diváci: 5 311