Hertha – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Freiburg – Leverkusen 0:0 (kon.) | Schalke – W. Brémy 1:2 (kon.)
Mohuč – Bayern 0:2 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – RB Lipsko 0:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (1:0)
VfB Stuttgart
Sobota 03.02.2018, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 21. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:36)

Je konec, Stuttgart bere, díky zlepšenému výkonu ve druhé půli, zaslouženě bod po remíze 1:1. Wolfsburg doslova vypadl z tempa ve druhém poločase a po vyrovnávacím gólu Mario Gómeze se domácí museli strachovat o výsledek! Stuttgart předvedl možná vůbec nejlepší poločas za posledních několik ligových kol a bod tak získal právem, nechybělo moc a bral by všechny tři.

90+1

90+1
    I v posledních sekundách jsou to hosté, kdo útočí, pískot diváků provází poslední okamžiky zápasu.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby a vypadá to, že dnes se vítěze nedočkáme.

89
    Žlutou kartu dostává Orel Mangala (VfB Stuttgart).

89
    Snadná práce pro Koena Casteelse, centr Thommyho postrádal kvalitu.

88
    Stuttgart vybojoval volný kop na útočné polovině, z pravé strany pošle centr Erik Thommy.

87
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Dennis Aogo, přichází Orel Mangala.

85
    Po delší odmlce registrujeme také útočnou akci domácích, kteří za hustého sněžení zaútočili po pravé straně, ale hosté se ubránili.

83
    Stuttgart opět na útočné polovině, domácí si doslova koledují o druhý gól.

81
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Josip Brekalo.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto utkání, stále platí nerozhodný stav.

77
    Daniel Ginczek (Stuttgart) se snažil před branou Wolfsburgu zasáhnout míč a nasměrovat ho mezi tři tyče, ale to se mu nepovedlo.

75
    Jeffrey Bruma (Wolfsburg) to nakonec zkusil přímo na branku, kterou ale jen přestřelil, takže z této akce nic nebude, kromě odkopu Zielera od branky.

74
    Yunus Malli (Wolfsburg) faulován Gentnerem na polovině soupeře, volný kop Wolfsburgu, je to spíše na centr do vápna, než na přímou střelu, ale uvidíme.

73
    Daniel Ginczek (Stuttgart) přihrál před pokutové území Thommymu, který zkouší vystřelit, ale možná měl volit přihrávku, mezi trojici bránících hráčů neměl šanci uspět.

72
    Dennis Aogo (Stuttgart) hodně nepovedeným pasem na levou stranu v podstatě daroval míč soupeři, Koen Casteels vykopává od své branky.