Buffalo – Anaheim 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – Vegas 5:4 (kon.) | Carolina – Philadelphia 1:2 (po pr.)
Columbus – Washington 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (kon.)
Florida – Vancouver 3:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:6 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:3 (kon.)
Chicago – Calgary 2:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:1 (kon.)
Buffalo Sabres
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
Anaheim Ducks
Středa 07.02.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Domácí celek do zápasu vstoupil oslabením, ale v něm se dokázal prosadit. První střelu Girgensonse brankář vyrazil, na dorážku už byl krátký. Po první třetina, kterou střelecky vyhráli domácí 13:11, vede Buffalo o jednu branku.

Z kraje druhé třetiny dokázal hostující celek vyrovnat, prosadil se Rickard Rakell. Následně se v závěru třetiny domácí v přesilovce dostali do vedení. Střelu Okoposoa od modré tečoval Sam Reinhart a Eichel zakončoval do prázdné branky. V poslední minutě hry skvělou teč předvedl Kaše, který srovnal na 2:2.

Ve třetí třetině se hosté dostali do vedení, patnáct sekund před koncem vyrovnal domácí Ryan O'Reilly. Díky tomu uvidíme prodloužení. V nastavením čase po Kašeho pasu rozhodl zápas povedenou střelou Adam Henrique. (03:58:26)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde. Tvrdou ránou se ze střední vzdálenosti prosazuje po Kašeho pasu ADAM HENRIQUE. Asistence: Ondřej Kaše a Brandon Montour.

60:55
    Sledujeme hodně opatrný hokej, ani jeden celek nechce chybovat.

60:23
    Evander Kane pálil z předbrankového prostoru, ale minul branku.

60:01
    Prodloužení začíná.

60:01

Ve třetí třetině se hosté dostali do vedení, patnáct sekund před koncem vyrovnal domácí Ryan O'Reilly. Díky tomu uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:45 Ryan O'REILLY - 3:3

59:45
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí fanoušci jsou velmi spokojení, je vyrovnáno. Po výborně Eichelově pasu se prosazuje obranou zapomenutý RYAN O'REILLY, který trefil odkrytou část branky. Asistence: Jack Eichel a Sam Reinhart.

59:40
    Kyle Okposo dojel kotouč jako první, vyhazoval jej Ryan Kesler. Zakázané uvolnění, buly před brankou Anaheimu.

59:33
    Jakob Silfverberg zblokoval střelekcý pokus Eichela.

59:15
    Jakob Silfverberg zkoušel přes všechny čáry trefit prázdnou branku, ale je z toho jen icing.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry a domácí celek se pokouší vyrovnat.

58:48
    Rasmus Ristolainen se probojoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Ducks. Ryan Miller přerušuje hru.

58:19
    Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

58:19
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Domácí trenér odvolal brankáře, Robin Lehner je na střídačce, domácí hrají v šesti.

57:25
    Scott Wilson se pokoušel rozehrát do útočného pásma, ale jen protečoval,a by z toho nebyl icing.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:27
    Hampus Lindholm zakončoval, jeho pokus byl zblokovaný.

56:13
    Andrew Cogliano se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus z předbrankového prostoru končí mimo branku.

55:30
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, díky vlastní brance Buffala vede hostující celek o jeden gól.

54:53
    Po sérii nepřesností je nyní hra přerušena, kotouč kryje po střele Jacka Eichela hostující brankář. Ryan Miller drží puk, následovat bude komerční přestávka.

53:47
    Jordan Nolan nyní dvakrát vypálil, jenže oba jeho pokusy byly zblokované hráči Anaheimu.

53:21
    Nick Ritchie se propracoval do střelecké pozice, po samostatné akci ale minul branku.

52:27
    Další domácí šance a v ní znovu Jack Eichel. Ani tentokrát ale neuspěl.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:16
    Jack Eichel tečoval kotouč před branku, ale s jeho pokusem si dokázal hostující brankář poradit.
    51:30 Corey PERRY - 2:3

51:30
    Hostující celek se dostává do vedení. Po tlaku v útočném pásmu se puku dotkl COREY PERRY, následně se kotouč po střele domácího Ryana O'Reillyho a odrazu od brankářské hokejky dostal do brány. Bez asistence.

50:52
    Začíná se přiostřovat, sudí nechávají hře volnější průběh.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, který nabízí šance na obou stranách.

49:07
    Casey Nelson jako obránce vypálil od modré čáry, jeho projektil snadno kryje brankář Ducks.

48:35
    Rickard Rakell trefil ve výborné střelecké pozici bekhendovou střelou tyčku. Následně puk kryje gólman Sabres. Komerční přestávka.

48:25
    Ryan Miller výborně dokázal vychytat soupeře, do šance se dostal Rasmus Ristolainen.

47:35
    Z lepší pozice nyní Casey Nelson pálil do brankáře Ducks. Následně hostující celek vyhodil jen na icing.

47:23
    Jordan Nolan od modré čáry minul branku.

47:02
    Následně se znovu do střelecké pozice dostal Jacob Josefson. Tentokrát ale pálil mimo branku.

46:52
    Ryan Miller si poradil s pokusem, který vyslal Jacob Josefson.

46:31
    Robin Lehner rozehrává od své branky, pokouší se pomoci s přechodem z obranného pásma.

45:17
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

44:51
    Cam Fowler to zkoušel bekhendovou střelou, jeho pokus snadno kryje hostující brankář.

44:36
    Ryan Miller kryje kotouč po střele z bezprostřední blízkosti, kterou vyslal Kyle Okposo.

43:51
    J.T. Brown se vrací do svého obranného pásma, odkud rozehrává od své branky.

43:23
    Domácí celek se nyní držel v útočném pásmu, ale ke střele se nedostal. Pokus od modré čáry, který vypálil Nathan Beaulieu, byl zblokovaný.

42:20
    Po zakázaném uvolnění Ducks se bude vhazovat před jejich brankou. Sabres nyní diktují tempo hry, ale zatím na výraznější pokus ve třetí třetině čekáme.

41:02
    Evander Kane vypálil z dobré pozice, ale jeho pokus poměrně snadno kryje brankář Ducks.

40:20
    Cam Fowler rozehrává od své branky, sledujeme poklidný úvod třetí třetiny, do které oba týmy vstupují za vyrovnaného stavu.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    39:21 Ondřej KAŠE - 2:2

39:21
    Je vyrovnáno, protože ONDŘEJ KAŠE před brankou tečoval velmi šikovně střelu Mansona mezi betony brankáře Lehnera. Asistence: Josh Manson a Nick Ritchie.

39:04
    Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:36
    Ryan Miller kryje kotouč, který vyslal od modré čáry aktivně hrající domácí Evander Kane.
    37:18 Jack EICHEL - 2:1

37:18
    Bleskově proměněná přesilovka a domácí celek vede. Kyle Okposo vypálil od modré, před brankou jemně jeho pokus tečoval Sam Reinhart. Puk se tak dostal do míst, kde stál zcela volný JACK EICHEL, který snadno zakončoval do prázdné branky. Krásná akce. Asistence: Sam Reinhart a Kyle Okposo.

37:10
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (J.T. Brown – 2 min., sekání).

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:33
    Kevin Bieksa se vrací za svou branku, odkud rozehrává, oba týmy střídají.

35:54
    Jordan Nolan rozehrává od své branky, ale jeho spoluhráči se do střelecké pozice nedostali.

35:16
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Hra se přelévá ze strany na stranu.Více ze hry ale opticky mají hosté.

34:28
    Oba týmy hrají v plném počtu.

34:13
    Josh Manson dostal hru do útočného pásma, Hampus Lindholm pálil a jeho ránu vyrazil Robin Lehner.

33:37
    Ryan Getzlaf se propracoval do útočného pásma, dlouhou dobu váhal se střelou, jeho projektil nakonec nadvakrát zastavil brankář Sabres.

32:53
    Adam Henrique se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

32:46
    Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři.

32:28
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Justin Falk – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., držení).

31:23
    Kyle Okposo si vynutil faul soupeře, přesilovku bude hrát Buffalo.

31:10
    Evander Kane udržel kotouč v útočném pásmu, akce domácích hokejistů tak mohou pokračovat.

31:03
    Ryan Miller přerušuje hru, z dobré pozice ho zkoušel překonal Jack Eichel.

30:46
    Domácí celek se propracoval do útočného pásma, jeho projektil byl zblokovaný.

30:34
    Sledujeme pasáž hry, která je hodně rozkouskovaná, mnoho šancí k vidění není.

29:54
    J.T. Brown zakončoval od modré čáry, jeho rána byla tečovaná mimo hrací plochu. Buly před brankou Buffala.

29:11
    Corey Perry vypálil z horní hranice kruhu, jeho ránu kryje domácí maskovaný muž. Robin Lehner nyní podržel své spoluhráče.

28:46
    Hra je přerušena pro zásah vysokou holí. Komerční přestávka.

28:07
    Kyle Okposo se pokoušel propracovat do útočného pásma, puk mu na modré čáře vysekl Andrew Cogliano, který neúspěšně vedl akci Ducks.

27:19
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou, Jack Eichel vyhrál buly, a tak se směr hry otáčí.

27:00
    Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce chybovat. Sledujeme takticky vedenou pasáž hry.

26:00
    Nyní se do střelecké pozice dostal J.T. Brown, jehož pokus zblokoval Justin Falk.

25:24
    Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu. Stav zápasu je díky brance v přesilové hře vyrovnaný.

25:00
    Hra je nyní přerušena, Andrew Cogliano se pokoušel nadvakrát dostat puk za domácího brankáře, což se mu nepodařilo.

23:50
    Po delší době registrujeme střelecký pokus, z dobré pozice vvypálil Nick Ritchie, jehož pokus kryje brankář.

22:58
    Na druhé straně od modré čáry minul Casey Nelson.

22:25
    Z pravého kruhu pálil J.T. Brown. Jeho ránu snadno zneškodnil domácí maskovaný muž.

22:17
    Robin Lehner musel zasahovat, od modré čáry tvrdě vypálil Cam Fowler.

21:34
    Hra je přerušena pro hostující postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině Buffala.
    20:21 Rickard RAKELL - 1:1

20:21
    Hostující celek z kryje druhé třetiny vyrovnává. Ryan Getzlaf vypálil od modré čáry, jeho pokus před brankou usměrnil RICKARD RAKELL od tyčky, od které se odrazil do brankáře, od kterého pak zamířil za brankovou čáru. Asistence: Ryan Getzlaf a Cam Fowler.

20:01

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40
    Hosté rozehrávají další akci od své branky.

19:21
    Ryan Kesler tečoval kotouč před brankou, ten ale končí mimo.

18:50
    Z výborné pozice mezi kruhy zakončoval Ryan Kesler. Jeho projektil ale končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

18:42
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., sekání).

18:39
    Rickard Rakell to zkoušel střelou zápěstím, jeho pokus od modré čáry snadno kryje domácí gólman. Následně vznikla potyčka před brankou Buffala.

18:03

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Rasmus Ristolainen zakončoval a jeho projektil kryje Ryan Miller.

17:30
    Jakob Silfverberg vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář Sabres. Vhazovat se bude před domácí brankou.

16:50
    Domácí hokejisté hrají takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky. Oba týmy střídají.

16:20
    Početní výhodu hraje hostující celek, který se ovšem nemůže rychle dostat do útočného pásma.

16:03
    Domácí celek vyhrál buly ve svém obranném pásmu, směr hry se rychle otáčí.

16:03
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evan Rodrigues – 2 min., vysoká hůl).

15:46
    Evander Kane vypálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář Ryan Miller před sebe. Následně se k němu puk dostal znovu, to už ale přerušil hru.

15:14
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Buffala. Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:44
    Domácí hokejisté dostali po krkolomné kombinaci kotouč do útočného pásma, hostující gólman ale zasahovat nemusel.

14:21
    Sledujeme rychlý hokej, který momentálně mnoho šancí nenabízí.

13:02
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do střelecké pozice z předbrankového prostoru, ale neuspěl.

12:56

12:29
    Domácí jsou nyní v útočném pásmu, ale dvě střely Sabres zblokovali Kevin Bieksa a Adam Henrique.

11:50
    Andrew Cogliano nahazoval kotouč při vlastním oslabení ze středního pásma, domácí brankář byl pozorný.

11:22
    Přesilovou hru nyní hraje domácí celek, ale nemůže se dostat do zakončení, navíc nyní málem vypálil Andrew Cogliano.

11:07
    Tvrdou ránu vyslal Jack Eichel. Kotouč se dostal mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Ducks.

10:56
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., hrubost).

10:40
    Komerční přestávka, vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, díky brance v oslabení vede domácí celek o jeden gól.

09:30
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí zejména domácím fanouškům líbit.

09:04
    Na druhé straně ale musel být pozorný Ryan Miller, na kterého z mezikruží vypálil Zemgus Girgensons.

08:40
    Corey Perry to zkoušel od modré čáry, ale jeho projektil postrádal přesnost. Brankář tak zasahovat nemusel.

08:11
    Hra je přerušena pro postavení Buffala mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu, komerční přestávka.

08:05
    Marco Scandella zblokoval střelecký pokus, který vyslal J.T. Brown.

07:39
    Jakob Silfverberg znovu ve střelecké pozici a ani tentokrát nebyl domácí brankář překonaný.

07:14
    Z bezprostřední blízkosti nyní neuspěl Jakob Silfverberg. Výborný zákrok předvedl domácí Robin Lehner, který puk vyrazil betonem.

06:42
    Ryan Miller musel zasahovat, do dobré pozice pro zakončení se dostal Evan Rodrigues .

06:23
    Z mezikruží zakončoval domácí Scott Wilson. Obránce Sabres minul branku o pořádný kus.

05:56
    Hampus Lindholm od modré čáry nedokázal prostřelit brankáře Sabres.

05:20
    Od modré čáry to zkoušel Kevin Bieksa, ale jeho pokus končí mimo branku. Následně z lepší pozice pálil Cam Fowler, jehož ránu kryje brankář domácích.

04:43
    Ondřej Kaše rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, Anaheim první přesilovou hru proměnit nedokázal.

04:23
    03:22 Zemgus GIRGENSONS - 1:0

03:22
    Domácí celek se při vlastním oslabení dostává do vedení. Do šance se dostal ZEMGUS GIRGENSONS. jeho první pokus brankář Anaheimu vyrazil, domácí hráč ale měl čas dorážet a puk se dostal přes brankovou čáru, hostující obránce odehrál kotouč pozdě. Asistence: Casey Nelson.

02:50
    V přesilové hře to od modré čáry zkoušl Ryan Getzlaf. Jeho ránu snadno zneškodnil brankář Robin Lehner.

02:23
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., nedovolené bránění).

01:56
    Jason Pominville se probojoval do zajímavé střelecké pozice na kruhu. Jeho projektil zblokoval jeden z hostujících hráčů.

01:20
    Evander Kane zakončoval z pravého kruhu, jeho projektil končí mimo branku.

00:51
    Ryan O'Reilly se propracoval jako první hráč do střelecké pozice, jeho projektil zastavil hostující brankář. Hra je přerušena, buly před bránou Ducks.

00:13
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:01
    Úvodní buly vyhrává hostující celek, zápas začíná.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, C. Nelson, Falk, McCabe – Girgensons, Eichel, S. Reinhart – E. Kane, R. O'Reilly, Okposo – S. Wilson, Rodrigues, Pominville – B. Pouliot, Josefson, Nolan.

Anaheim Ducks: R. Miller (Berra) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Beauchemin, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, Vermette, J.T. Brown..

Buffalo Sabres odehrálo 52 zápasů s bilancí 11-3-9-27 a získalo 37 bodů. V tabulce Východní konference je na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Edmontonem Oilers 5:0 a Vancouver Canucks 4:0. Nestačil na New Jersey Devils 1:3, Floridu Panthers 2:4 a St. Luis Blues 0:1.

Anaheim Ducks odehrál 54 zápasů s bilancí 21-4-10-19 a získal 60 bodů. V tabulce Západní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Winnipegem Jets 4:3 v nájezdech a a Bostonem Bruins 3:1. Nestačil na Ottawu Senators 1:2 v prodloužení, Montreal Canadiens 2:5 a Toronto Maple Leafs 4:7.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Anaheim Ducks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Girgensons (C. Nelson), 38. Eichel (S. Reinhart, Okposo), 60. R. O'Reilly (Eichel, S. Reinhart) – 21. Rakell (Getzlaf, Fowler), 40. O. Kaše (Manson, N. Ritchie), 52. Perry, 62. Henrique (O. Kaše, Montour)

Anaheim Ducks: R. Miller (Berra) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Holzer, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Wagner, J.T. Brown, D. Grant.

Rozhodčí: Kozari, StPierre – Shewchyk, Nagy

Diváci: 16 788