Most – Letňany 0:5 (kont.) | Jablonec – Sokolov 3:5 (kon.) | Val.Meziříčí – SHK iClinic Hodonín 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 5:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 3:7 (kon.)
Klatovy – Kolín 3:0 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 12:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 5:3 (kon.) | Trutnov – Řisuty 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 3:4 (kon.)
Kobra – Dvůr Králové n. L. 2:3 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
IHC Písek
Středa 28.02.2018, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 36. kolo
Partner:
   
  59:09
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Jihočeši se odhodlali a začali se tlačit před brankoviště, ale právě tam k kotouč přišli. Po levém křídle tak mohl puk vyvézt MIROSLAV TŘETINA, který kousek za modrou čarou od mantinelu trefil prázdnou bránu. Asistence: Kryštof Kulhánek.
   
  58:30
  Hosté si vzali oddechový čas a Jonáš Štekr zůstává na střídačce. je tu power play Písku!
   
  51:06
  Písek právě vstřelil branku!
  Hosté našli velmi rychlou odpověď! Jan Turek z rohu nasměřoval kotouč před brankoviště, kde stál připravený KAREL STRNAD, jenž zblízka našel mezírku mezi betony Davida Marka! Asistence: Jan Turek.
   
  50:04
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři se po odmlce dostali do útočného pásma a radují se ze čtvrtého gólu! Miroslav Třetina přihrál LUKÁŠI ENDÁLOVI, jehož střela z mezikruží mířená na vyrážečku propadla za brankářova záda! Asistence: Miroslav Třetina, Kryštof Kulhánek.
   
  42:40
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podražení).
   
  41:42
  Vyloučení v týmu IHC Písek (Vlk – 2 min., sekání).
   
  36:26
  Písek právě vstřelil branku!
  Role se obrátily. JOSEF URBANEC obral na modré čáře Davida Michálka o puk u uháněl s ním sám na bránu. Nevymýšlel žádnou složitou kličku a prostě vystřelil na dřevěnou nohu Davida Marka! Bez asistence.
   
  36:01
  Vyloučení v týmu IHC Písek (Ciboch – 2 min., příliš mnoho hráčů).
   
  34:31
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Balgalvis – 2 min., napadení).
   
  33:33
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři se dostávají do dvoubrankového vedení! DAVID MICHÁLEK v těsném souboji obral Josefa Urbance, který skončil na ledě, o kotouč a dostal se sám před brankoviště. Měl dostatek času i prostoru, připravil si kotouč na forhend a zkusil se trefit pod vyrážečku. Už se zdálo, že Jonáš Štekr kotouč vyrazí, nakonec mu ale smolně propadl do sítě. Bez asistence.
   
  30:37
  David Ciboch zahodil další tutovku! David Marek vyrazil puk po střele z levého kruhu jenom před sebe, jenže David Ciboch byl zády k bráně a poslepu jen těsně minul odkrytou část klece!
   
  28:38
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři otáčí skóre utkání. Po starším dorostenci Adamu Dvořákovi, jenž zažívá debut v dresu A-týmu, se ke kotouči za hostující bránou dostal MIROSLAV TŘETINA, hbitě se obtočil kolem brankové konstrukce a podél levé tyče Štekrovy klece zasunul puk do sítě! Asistence: Adam Dvořák.
   
  24:56
  Bruslaři se ve vlastním oslabení dostali do přečíslení dvou na jednoho. Po pravém křídle ujížděl Lukáš Endál, jenž vzal situaci na sebe. Potáhl si puk a vystřelil zápěstím, jeho prudká rána orazítkovala bližší tyč!
   
  23:07
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Horák – 2 min., vysoká hůl).
   
  20:59
  David Ciboch měl na holi druhý gól písku! Josef Vlk se v rychlosti zbavil obránců a předložil puk před brankoviště právě Davidu Cibochovi. Tomu ale zakončení příliš nesedlo a David Marek díky tomu mohl zareagovat vyrážečkou!
   
  18:04
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Domácí už měli mnohem lepší šance, přesto se soupeřem srovnali krok. Tomáš Semrád vyslal po pravém křídle do útoku Petra Kuchtu. Ten nahodil puk na bránu a k odraženému kotouči se dostal FILIP BENEŠ, jenž jej dokázal propasírovat skrz výstroj Jonáše Štekra! Asistence: Petr Kuchta, Tomáš Semrád.
   
  13:28
  Písek právě vstřelil branku!
  Hosté se z čistajasna ujímají vedení! Celé akci předcházel tlak Havlíčkova Brodu, po ztrátě kotouče se ale Jihočeši dostali do přečíslení dvou na jednoho! Jan Bárta z levé strany předložil kotouč JOSEFU URBANCOVI, jenž jej tváří v tvář Davidu Markovi poslal mezi brankářovy betony! Asistence: Jan Bárta, Jakub Volf.
   
  08:53
  Vyloučení v týmu IHC Písek (Volf – 2 min., sekání).
   
  08:15
  První útok domácích využil písecké chyby, rozhozenou obranu ale nepřekonal. Patrik Přidal vracel puk před brankoviště Miroslavu Třetinovi, ten jej posouval ještě doprava na Lukáše Endála, ten už byl ale v ostrém úhlu a trefil jenom boční síť!
   
  05:08
  Písečtí hokejisté nepouštěli soupeře přes střední pásmo, naopak sami se dostali do velké šance! Josef Urbanec se dostal sám před brankáře! David Marek ovšem hostujícího útočníka výborně vybruslil a nenechal mu místo, kudy by mohl puk do branky propadnout.
   
  03:23
  Vyloučení v týmu IHC Písek (Pokorný – 2 min., hákování).

  Milan Sochor

  Branky a nahrávky: 19. Beneš (Kuchta, T. Semrád), 29. Třetina (Dvořák), 34. Michálek, 51. Endál (Třetina, Kulhánek), 60. Třetina (Kulhánek) – 14. Urbanec (Bárta, Volf), 37. Urbanec, 52. Strnad (Turek)


  BK Havlíčkův Brod: Marek (Č. Novák) – T. Semrád, Vacík, Vala, Dvořák, Kulhánek, Horák, Balgalvis – Endál, Třetina "C", Přidal – Michálek, Milfait "A", Voříšek – Kozlík, Kuchta, Beneš – Ludvík, Šuhaj
  IHC Písek: Štekr (R. Kříž) – Parýzek "C", Pokorný, Turek, Červinský, Hanus "A", Stauber – Urbanec "A", Bárta, Ciboch, Koupal, Strnad, Vlk, Volf, Rod, A. Novák

  Rozhodčí: Vojtěch Král – Jan Vašíček, Michal Zedník

  Diváci: 388