Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Barys – Omsk 3:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 0:3 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 2:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 2:1 (po pr.)
Petrohrad – Čerepovec 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 4:3 (kon.) | Riga – Jokerit 3:1 (kon.)
HC Slovan – Minsk 4:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 01.03.2018, 15:00 • Arena Metallurg • KHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:18:48)

Jan Kovář zaznamenal jednu asistenci. Na druhé straně hrál Andrej Nestrašil, který dnes nebodoval.

Je dobojováno! Třetí třetina byla v režii Magnitky, která otočila stav utkání z 0:2 na 3:2 a bere tak tři body! Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem základní hrací doby Denis Kokarev!

Střely na branku: 39:25

59:57
    Domácí vyhráli vhazování a dnes vyhrají!

59:55
    Oddechový čas pro Nižněkamsk.

59:55
    Zakázané uvolnění zastavuje hru! Nižněkamsk bude mít šanci na vyrovnání!

59:39
    Dmitrij Ogurcov nahodil na branku, ale tenhle puk zablokoval domácí obránce.

59:20
    Nižněkamsk to zkouší v šesti!

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Nižněkamsk je v útočném pásmu a kombinuje.

58:31
    Teč před Samsonovem nadělala domácí brankáři hodně práce, ale nakonec vše vyřešil.
    57:01 Denis KOKAREV - 3:2

57:01
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Magnitka otáčí stav utkání a jde poprvé do vedení! Domácí vyhráli vhazování v útočné třetině a jeden z domácích beků vystřelil na branku. Letící kotouč tečoval domácí útočník, ale kotouč letěl vedle branky! Naštěstí pro domácí tým se k puku dostal DENIS KOKAREV, který tečovaný kotouč uklidil do prázdné branky! Asistence: Jevgenij Timkin a Nikita Pivcakin.

56:56
    Sergej Těreščenko vystřelil od modré a na tomhle projektilu si smlsnul Ježov.

56:20
    Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj tým a ženou ho za vítězstvím!

56:09
    Chris Lee se dostal aý za branku soupeře, ale puk nezískal.

55:47
    Domácí jsou v pěti a pokoušejí se ohrozit Ježova.

55:35

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 34. Ellison (Jan Kovář), 44. Timkin (S. Těreščenko, Wolski), 58. Kokarev (Timkin, Pivcakin) – 10. Chajrullin (An. Sergejev), 25. Filatov (An. Sergejev, Volgin)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Kamyšnikov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, S. Těreščenko, Děnisov, Pivcakin, Igošev – Wolski, Jan Kovář, De. Kazionov – Ellison, Osala, Čibisov – Kaletnik, Kokarev, Timkin – Švyrjov, Berestennikov, Platonov – Sirotkin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – E. Gustafsson, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, An. Sergejev, Volgin, Fazylzjanov – Filatov, Sexton, R. Hanzl – Nestrašil, Everberg, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Arkalov, Avcin, P. Kulikov – Chafizov.

Rozhodčí: Nikolai Akuzovsky, Maxim Sidorenko – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov