Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Barys – Omsk 3:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 0:3 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 2:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 2:1 (po pr.)
Petrohrad – Čerepovec 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 4:3 (kon.) | Riga – Jokerit 3:1 (kon.)
HC Slovan – Minsk 4:2 (kon.)
Lada Toljatti
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
HK Soči
Čtvrtek 01.03.2018, 16:00 • Lada Arena • KHL

Tak a je konec tohoto utkání. Soči dokázalo udržet své vedení, i přesto, že hostující hráči byli hodně nedisciplinovaní. V úvodu třetí třetiny přišly hned tři přesilovky, z toho jedna v dvojnásobné početní výhodě! Brankář Barulin ale udržel vedení svého týmu a převedl několik opravdu ukázkových zákroků. Do velké šance se osm minut před koncem dostal hodně aktivní Eric O'Dell , ale nedokázal svou střelou zvýšit vedení a závěr zápasu byl ještě hodně zajímavý. Lada se ale hodně dlouho nedokázal dostat do nějaké nebezpečné střelecké situace a hosté drželi kotouč na svých hokejkách. Domácím se tedy nepovedlo vyrovnat skóre a tento zápas prohráli. Soči v tabulce zůstává na šestém místě a ztrácí jeden bod na pátou příčku. Tabulkou se nepohla ani Lada, která ve Východní konferenci rovněž zůstává na předposledním místě. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemný podvečer. (18:28:56)

59:57
    Vyloučení v týmu HK Soči (Sean Collins – 2 min., podražení).

59:23
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Tak a máme tady závěrečné sekundy utkání. Po zakázaném uvolnění se bude ještě vhazovat před Barulinem.

58:26
    Sean Collins si dobře zpracoval kotouč, ale nepovedlo se mu vystřelit.

58:00
    Lada se rozhodla hrát bez brankáře!

57:55
    Bude se znovu vhazovat před Barulinem, který bude muset zřejmě předvést ještě pár pohledných zákroků.

57:55
    Lada si vytváří závěrečný tlak, ale zatím z toho nebyla žádná tzv. tutovka.

56:27
    Zakázané uvolnění hostů.

55:43
    Hráči podstupují souboje o kotouč uprostřed hrací plochy.

55:06
    Ivan Laričev tvrdě poslal svého soupeře na zem, bylo to hodně na hraně pravidel, ale rozhodčí zůstal klidný a hra dál pokračuje.

54:39
    Vhazování v útočném pásmu hostujícího týmu. Kotouč ale vybojovala Lada a přechází do útoku, už ji moc minut nezbývá.

54:11
    Vladimir Maleňkich podstoupil jeden souboj a nakonec kotouč také získál. Poté se snažil zrychlit hru, ale jeho finální přihrávka byla hodně nepřesná.

53:15
    Zakázané uvolnění Soči, bude se vhazovat před Barulinem.

52:38
    Znovu se hra přerušila poté, co kotouč skončil na střídačce hostujícího celku. Jyrki Jokipakka poté vybojoval kotouč pro svůj tým.

51:57
    Ofsajd hráčů v bílých dresech, tedy hostů.
    51:32 Anton Krasotkin se pořádně protáhl a velice dobře zasáhl svou lapačkou

51:32
    Anton Krasotkin se pořádně protáhl a velice dobře zasáhl svou lapačkou! Eric O'Dell na něho byl krátký, bude se vhazovat v útočném pásmu Soči.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 2. Kapustin (Ch. Genoway), 31. Harper (Něstěrov) – 3. Morozov (Akmaldinov), 18. O'Dell (Tomilin, Barulin), 40. Tomilin (Blum)

Lada Toljatti: Lazušin (21. Krasotkin) – Sotnieks, Ch. Genoway, Ďjakov, Aljajev, Maleňkich, Gurkin – Harper, Soin, Něstěrov – Mastrjukov, Skorochodov, Kapustin – Zernov, Ashton, Bělousov – V. Strelcov, A. Strelcov, Bočarov.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, A. Malcev, Polášek, Blum, Ščitov, Mamkin, Lisov, Čmychov – Šmeljov, Collins, O'Dell – Cvetkov, Lapenkov, A. Ivanov – Laričev, Tomilin, Lugin – Morozov, Točickij, Akmaldinov.

Rozhodčí: Ansons, Kislov – Meitak, Sirotkin