NY Islanders – Montreal | 3:6 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 4:1 (kon.) | | | Carolina – New Jersey | 3:1 (kon.) |
Winnipeg – Detroit | 4:3 (kon.) | | | Calgary – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | Colorado – Minnesota | 7:1 (kon.) |
Vancouver – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | Vegas – Ottawa | 4:5 (kon.) | | | Anaheim – Columbus | 4:2 (kon.) |
Tampa – Philadelphia | 7:6 (2:0 po s.n.) | | | Dallas – St. Louis | 3:2 (po pr.) | | | Los Angeles – Chicago | 3:5 (kon.) |
Boston – Montreal | 2:1 (po pr.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 3:2 (po pr.) |
Salzburg – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 0:3 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:5 (kon.) |
Liberec – HC Plzeň | 2:5 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 3:4 (2:4 po s.n.) | | | Warriors Brno – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 5:3 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 0:6 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 0:8 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Zlín | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Liberec – Sparta | 2:1 (po pr.) | | | HC Litvínov – Jihlava | 6:3 (kon.) |
Havířov – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:8 (kon.) |
Technika Brno – Vsetín | 1:5 (kon.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 0:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Vítkovice – Zlín | 7:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Letňany | 5:6 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:2 (kon.) |
Třemošná – Ústí n/L | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba | 4:2 (kon.) |
Jaroslavl – N.Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – Soči | 2:3 (po pr.) |
Radomyšl – Tábor B | 3:2 (kon.) | | | Telč – Hluboká n.V. | 11:5 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 8:7 (kon.) |
Čáslav – Černošice | 2:3 (kon.) | | | Milevsko – Č. Krumlov | 2:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Humpolec | 4:2 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Krnov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Uničov – Velká Bíteš | 4:2 (kon.) |
Kroměříž – Uh.Ostroh | 8:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 3:5 (kon.) | | | Slaný – Lev Benešov | 2:0 (kon.) |
Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí | 1:5 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 4:6 (kon.) | | | HC Domažlice – Třemošná | 7:1 (kon.) |
– Louny | 4:10 (kon.) |
konec
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:1
(1:0, 3:1, 0:0)
Stav série: 1:0
HC Tábor
Branky a nahrávky:
10. Matějka (Pucher, Juráň), 29. Juráň (Matějka, Pucher), 32. Juráň (Matějka, Kabelka), 37. J.Bulín (Peroutka, Salák) – 36. Březina (Blažek, Doktor)
Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Leon Wesley, Bc. Tomáš Kučera
Diváci: 630
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka, Pelikán, Peroutka, Pucher ml. – Pucher st. "C", Juráň, Matějka, Rytnauer "A", Horký, Krutiš, Lupač, J. Bulín, Salák, P. Bulín
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Klestil (Novák) – Tesař, Havran, K. Černý "C", Kachyňa, T. Černý, Duben, Dvořák – Pipal, Blažek, Heřman, Seidl "A", Březina, Pecháček, Severa, Doktor, Kadilák.
Trenér: Tomáš Matušík
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Klestil (Novák) – Tesař, Havran, K. Černý "C", Kachyňa, T. Černý, Duben, Dvořák – Pipal, Blažek, Heřman, Seidl "A", Březina, Pecháček, Severa, Doktor, Kadilák.
Trenér: Tomáš Matušík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Leon Wesley, Bc. Tomáš Kučera
Diváci: 630
Mor. Budějovice | 3 | 0 | Tábor |
#1 | Sobota 03.03.2018 • 17:00 |
Mor. Budějovice - Tábor 4:1 | |
#2 | Pondělí 05.03.2018 • 18:00 |
Tábor - Mor. Budějovice 1:3 | |
#3 | Středa 07.03.2018 • 18:00 |
Mor. Budějovice - Tábor 5:4 po prodl. |
JAN BULÍN střelou z levého kruhu trefil přesně pod víko. Asistence: Jiří Peroutka, Jan Salák.
JAN BŘEZINA dostal nabídku za obránce a střelou nad lapačku překonal Brože. Asistence: David Blažek, Jakub Doktor.
Rychlý protiútok domácích, Matějka zavezl puk do pásma a našel před brankou MARCELA JURÁNĚ, který blafákem zakončil. asistence: Filip Matějka, Daniel Kabelka.
Matějka obkroužil útočnou třetinu, nahodil před branku, kde se nejlépe zorientoval MARCEL JURÁŇ. Asistence: Filip Matějka, Peter Pucher st.
FILIP MATĚJKA objel branku a z nulového úhlu překvapil Klestila. Asistence: Peter Pucher st., Marcel Juráň.
HC Moravské Budějovice 2005: Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka, Pelikán, Peroutka, Pucher ml. – Pucher st. "C", Juráň, Matějka, Rytnauer "A", Horký, Krutiš, Lupač, J. Bulín, Salák, P. Bulín
Trenér: Augustin Žák
Hockey Club Tábor: Klestil (Novák) – Tesař, Havran, K. Černý "C", Kachyňa, T. Černý, Duben, Dvořák – Pipal, Blažek, Heřman, Seidl "A", Březina, Pecháček, Severa, Doktor, Kadilák.
Trenér: Tomáš Matušík
Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Leon Wesley, Bc. Tomáš Kučera.
Táborští v posledním kole základní části zvítězili na domácím ledě nad týmem z Nymburka 4:3 v prodloužení.
Žihadla si otevřela střelnici, když v domácím prostředí rozstřílela Lední Medvědy z Pelhřimova 12:2.
Umístění v tabulce po základní části:
4. M. Budějovice 36 19 3 1 13 146:116 64
5. Tábor 36 17 2 2 15 113:115 57
Vzájemná utkání:
2013/2014
M. Budějovice – Tábor 4:3
Tábor – M. Budějovice 1:3
2014/2015
Tábor – M. Budějovice 4:1
M. Budějovice – Tábor 1:3
2016/2017
M. Budějovice – Tábor 4:3sn
Tábor – M. Budějovice 6:0
M. Budějovice – Tábor 2:5
Tábor – M. Budějovice 1:2
2017/2018
M. Budějovice – Tábor 7:0 příp.
Tábor – M. Budějovice 4:5 příp.
M. Budějovice – Tábor 3:4
Tábor – M. Budějovice 6:3
M. Budějovice – Tábor 2:1
Tábor – M. Budějovice 1:2
Výsledky posledních utkání:
Tábor – Žďár n/S. 4:3
Kolín – Tábor 5:0
Tábor – Nymburk 4:3p
M. Budějovice – Kolín 2:5
Nymburk – M. Budějovice 6:4
M. Budějovice – Pelhřimov 12:2
Sestavy z minulého kola:
HC Tábor:
Novák (Klestil) – Tesař, Havran, Černý, Raiterman, Bouška, Duben, Košař, Syrovátka – Šulek, Doktor, Blažek, Seidl, Heřman, Severa, Březina, Kadilák, Pípal.
HC Moravské Budějovice 2005:
Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka, Pelikán. Peroutka, Pucher ml. – Pucher st. "C", Juráň, Matějka, Rytnauer "A", Krutiš, Horký, Lupač, J. Bulín, Salák, P. Bulín.
Delegace rozhodčích:
Mgr. František Held – Bc. Leon Wesley, Bc. Tomáš Kučera
Úvodní buly bude vhozeno na zimním stadionu v Moravských Budějovicích v sobotu 3.3.2018 v 17:00 hodin.