Columbus – Detroit 3:2 (kon.) | Ottawa – Calgary 1:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 2:1 (kon.)
Vancouver – Minnesota 2:5 (kon.) | Boston – Chicago 7:4 (kon.) | Buffalo – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Tampa – Montreal 3:2 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Arizona 5:2 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 2:7 (kon.) | San Jose – Washington 0:2 (kon.)

Tomáš Jurčo (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:46
    David Kämpf (CHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 10:33 (21:57:17)

1. Jake DeBrusk (BOS) 0+3
    2. David Krejčí (BOS) 2+0
    3. Sean Kuraly (tBOS) 1+1

Tak a dnešní utkání je u konce, Boston si připisuje výhru o tři přesné zásahy, i když tomu průběh utkání vůbec nenasvědčoval, hlavně druhá polovina zápasu. První třetina nabídla hned čtyři branky a Boston se hodně rychle dostal do dvoubrankového vedení, poté ale hosté za půl minuty dokázali vyrovnat. Od vyrovnání stavu už byly síly na ledě hodně vyrovnané a vedení se mohl ujmout kdokoliv. V šesté minutě druhé třetiny se prosadil hostující Hayden a Chicago začalo hrát ve velké pohodě. David Krejčí byl ale proti a nedovolil, aby jeho tým prohrál, povedlo se mu vyrovnat v přesilové hře a přidal tak druhý gól v zápase. David ale nebyl jediný Čech, který se dneska prosadil, branku se totiž povedlo dát i druhému Davidovi, a to Pastrňákovi. Patrick Kane se uprostřed třetí třetiny nechal trošku nesmyslně vyloučit hned na čtyři minuty a domácí toho dokonale využili, hned dvakrát se prosadili a potvrdili tak své vítězství, dvacet sekund před koncem už jen korigoval skóre Sean Kuraly do prázdné branky. Více se už nestalo. Boston v tabulce zůstává na druhém místě a soupeř na dvanáctém. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou noc.

59:39 Sean KURALY - 7:4

59:39
    Bruins právě vstřelili branku!
    A výhra domácího celku je definitivně potvrzena. SEAN KURALY vybojoval kotouč u mantinelu a poté už mu toho moc nezbývalo, v pohodě se trefil do prázdné branky a zvýšil tak na 7:4, zápas každou chvíli skončí. Asistence: Tim Schaller, Zdeno Chára.

59:20
    Chicago se drží v útočném pásmu, ale zatím se mu vůbec nepovedlo vystřelit.

59:01
    Zakázané uvolnění Bostonu.

58:35
    Duncan Keith prodloužil kotouč do útočného pásma a Chicago už hraje bez brankáře.

58:05
    Boston se stálé dostává do útoku a nenechává vůbec nic v náhodě.

57:20
    Do konce dnešního zápasu zbývají necelé tři minuty a už to vypadá, že si Boston své vedení pohlídá.

56:45
    David Kämpf a jeho únik, ten ale velice rychle skončil po zákroku jednoho z obránců.

55:48
    Alex DeBrincat se ještě snaží s výsledkem něco udělat a střílí prakticky s každé pozice, ani jeden jeho pokus ale nezamířil mezi tři tyče branky.

54:39
    Chicago přechází do rychlého protiútoku.

53:54
    Nick Holden se už napřahoval, na poslední chvíli se ale do přihrávky postavil jeden z obránců a dokázal ji vypíchnout.

53:30
    Jean-François Bérubé předvedl hodně dobrý zásah proti střele Krejčího a zabránil mu tak ve hattricku.

52:55
    Brent Seabrook se ve vlastním oslabení dostal do samostatného nájezdu, jeho následná rána ale neletěla mezi tři tyčky.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 12. Acciari (Kuraly), 15. Krejčí (DeBrusk, Holden), 31. Krejčí (DeBrusk, B. Gionta), 47. Pastrňák (Marchand, Riley Nash), 49. B. Gionta (DeBrusk, Grzelcyk), 50. Rick Nash (Krug, Marchand), 60. Kuraly (Schaller, Chára) – 15. J. Toews (E. Gustafsson, P. Kane), 15. E. Gustafsson (Schmaltz, DeBrincat), 27. Hayden (Sharp, Kämpf), 36. Highmore (E. Gustafsson, Anisimov)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller (A), Grzelcyk, Holden – Pastrňák, Riley Nash (A), Marchand – Rick Nash, Krejčí, DeBrusk – B. Gionta, Wingels, Heinen – Acciari, Kuraly, Schaller.
    Chicago Blackhawks: Bérubé (A. Forsberg) – C. Murphy, Keith (A), Seabrook, E. Gustafsson (C), Oesterle, Rutta (A) – P. Kane, J. Toews, Saad – Duclair, Schmaltz, DeBrincat – Jurčo, Anisimov, Highmore – Hayden, Kämpf, Sharp.

Rozhodčí: Joannette, Rehman – Murray, Cherrey