Čeljabinsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.) | Ufa – Omsk 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:4 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:3 (1:1, 3:1, 0:1) Stav série: 4:1
Neftěchimik Nižněkamsk
Sobota 10.03.2018, 12:30 • Traktor Arena • Play-off KHL

Ode mě je to pro tento zápas vše. Těším se na Vás příště a sledujte dál play off KHL. Na počtenou! (15:39:53)

Statistiky:

Střely na bránu: 33:44
    Vyloučení: 8:6
    Využití pp: 3:2
    Hity: 13:26
    Buly: 31:33

Utkání nám skončilo. Domácí postupují do dalšího kola play off, když tuto sérii vyhrávají 4:1 na zápasy.

59:58
    Everberg vypálil hned po vyhraném buly! Děmčenko chytil a zbývá vteřina.

59:54
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

59:32
    Závar před bránou úspěch nepřinesl, ale Děmčenko vůbec nevěděl, kde je puk.

59:20
    Hra je opět přerušena. Puk opustil hrací plochu.

59:10
    Děmčenko si poradil s nahozením Piganoviče od modré čáry.

58:52
    Bailen dostal puk do středního pásma, hostům zbývá už jen jedna minuta.

58:30
    Buly před Děmčenkem.

58:13
    Filatov hned po buly vypálil. Jeho střela se do branky ale nevešla a naopak vyhnala hosty ze třetiny.

58:06
    Není na co čekat, hostující kouč to zkouší se šesti hráči v poli.

58:06
    Oddechový čas pro hosty.

58:03
    Mezitím, co hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny, se dopředu dostával Polygalov. Na poslední okamžik byl zastaven bránícími hráči Nižněkamsku.

57:10
    Gubarevovi se až napodruhé podařilo vyhodit touš do středního pásma. Sergejev se pokusí kvalitně rozehrát.

56:11
    Hosté si už pomalu ale jistě vytvářejí závěrečný tlak před bránou Traktoru. Trenér stáhl hru na tři útoky a už také přemýšlí nad powerplay.

55:50
    Za obranu Nižněkamsku si nyní najížděl Videll. Škoda pro domácí, že mu chyběl krok navíc oproti bekovi.

55:02
    Hosté se snaží získat útočné pásmo tím, že nahazují puky přímo až k Děmčenkovi. Ten si zatím se vším dobře poradil.

Vojtěch Martinek

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 11. I. Višněvskij (A. Petrov, Kručinin), 22. Kravcov (I. Višněvskij, Kručinin), 24. I. Višněvskij (Šarov), 29. J. Petrov (Gynge, Černikov) – 17. Piganovič (P. Kulikov, Everberg), 40. Bryncev, 50. A. Sorokin (Porjadin)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Suchačov) – Šinin, Bailen, A. Petrov, I. Višněvskij, Borodkin, Mamajev, Isajev – Gynge, Videll, Polygalov – J. Petrov, Černikov, Peňkovskij – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šarov, Šolochov, Kravcov – Kručinin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (24. I. Ježov) – An. Sergejev, Piganovič, Šaripzjanov, A. Sorokin, Bryncev, Ogurcov, Několenko – P. Kulikov, Nestrašil, Everberg – Porjadin, Jakimov, Zdunov – Filatov, Chajrullin, Arkalov – R. Hanzl, Avcin, Chafizov – Bikmullin.

Rozhodčí: Naumov, Ščenjov – Palej, Ponamarenko