Sparta – Jungadler Mannheim 7:5 (kon.) | IHS Riga – Zürich 5:2 (kon.) | HC Slovan – Yantar Moskva 4:3 (1:0 po s.n.)
North American Select – Třinec 5:4 (kon.) | Davos – Sparta 2:6 (kon.) | Eisbären – IHS Riga 2:4 (kon.)
HC Slovan – Jungadler Mannheim 1:4 (kon.) | Zürich – North American Select 9:1 (kon.)
North American Select
5:4 (3:2, 0:2, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 07.04.2018, 11:30 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Memoriál Jana Marka • Skupina B

42:51
    Přesilová hra Třince záhy končí, jelikož dvě minuty za hrubost vyfasoval útočník Matouš Čmiel.

41:12
    Hned v první minutě tu máme další vyloučení. Donovan Sebrango je vyloučen na dvě minuty za sekání.

31:59
    Dvířka na trestné lavici u týmu Select se znovu otevírají. Tentokrát na trestnou lavici usedne Matthew Oberfuchshuber, který dostal dvě minuty za hrubost.

28:19
    Přesilová hra výběru Select trvala jen pár vteřin. Hráči American udělali opět chybu na útočné modré, Čmiel se ocitl v situaci dva na jednoho a byl faulován Dylanem Petersonem, který od rozhodčích vyfasoval dvě minuty za hákování.

28:05
    Oceláři své oslabení ubránili, ale nyní se budou muset opět bránit při faulu Tommyho Wardase.

26:03
    Třinečtí byli v další velké šanci, ale poté přišel faul Filipa Stebela, který si odsedí dvě minuty za podražení.

14:18
    První vyloučení tohoto zápasu je na světě. Ryan Stansfield se provinil hákováním, a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 4. Tomáš Urban, 6. Tomáš Urban (Donovan Sebrango, Filip Novák), 14. Donovan Sebrango (Dylan Peterson), 49. Tomáš Urban, 57. Tomáš Urban (Szymon Bieniek, Adam Smith) – 5. Ondrej Rybnikár (Filip Stebel), 16. Filip Cienciela (Filip Hrůzek, Štěpán Macháček), 33. Samuel Sarrory (Jonáš Peterek, Matouš Čmiel), 35. Samuel Sarrory

North American Select: Kaufman (Shibley) – Smith, Sebrango, Novák, Bieniek, Stansfield, Peterson, Urban, Merkovsky, Oberfuchshuber, Royce, Petras, Lepera, Baptiste, Ryan, Sanford.
    HC Oceláři Třinec: Lambert (Zeithamel) – Homola, Bulava, F. Cienciala, Mituchovič, Wantulok, Chovaniak, Hrůzek, Čmiel, Rybnikár, Stebel, Mikler, Sarrory, Peterek, Kapitanov, Macháček, Králík, Jurzyca, Wardas, Stročka.

Rozhodčí: Vidim – Fuis, Zeliska